Kovovýroba, kterou hledáte – to je TORO TECH

Kovovýroba TORO TECH

Potřebujte zajistit práce v oblasti kovovýroby? Firma TORO TECH nabízí kompletní kovovýrobu, která zahrnuje celou řadu prací od dělení materiálu přes ohýbání, tryskání a povrchové úpravy až po následnou montáž u zákazníka.

Od svého vzniku v roce 2007 firma pro své zákazníky zpracovala tisíce různých zakázek. Odběrateli jsou české i renomované mezinárodní společnosti. Firma nabízí nadstandardní přístup k zákazníkům a full servis, co se týče vyhotovení zakázky, a to již od návrhu technologie jejího zpracování

Kovovýroba se specializuje především na plazmové a autogenní pálení ESAB, laserové pálení TRUMF, úkosování, CNC ohýbání TRUMF TruBend 3120, tryskání a renovaci povrchů i na výrobu svařenců.

 Součástí služeb je rovněž značení výrobků a doprava hotových zakázek na místo, včetně montáže.

Praktické zadávání zakázek a rychlá realizace

Zakázky si lze u firmy zadat snadno a rychle, stačí zaslat dokumentaci k výrobkům. Ve firmě vám však pomohou i se samotným návrhem a výkresovou dokumentaci jsou schopni připravit na klíč. Ať již si objednáváte řezání plazmou, řezání laserem, CNC ohýbání či jiné služby, obvykle je firma realizuje v termínu maximálně do 10 dnů. Což je na obor kovovýroby velice rychlé.

kovovýroba

Firma vyrábí malé i velké zakázkové svařence

Žádanou službou je výroba svařenců. Společnost pro vás připraví ty rozměrově malé i velké (až do hmotnosti 1 tuny), kusové i malosériové. Firma svařuje především kovová zábradlí, schodiště, brány, branky, vrata, ploty, stoly, regály, mříže, a to včetně designových prvků. Firma přijímá zakázky jak od dodavatelských firem, tak od architektů i individuálních soukromých zákazníků. Svařence je možné vyrobit na základě dodané výkresové dokumentace, ale i s poptávkou na její vytvoření.

TIP: Aktuálně firma nabízí dopravu hotové zakázky do 5000 Kč a do 100 km u první zakázky zdarma. Nad 10 000 Kč je doprava u první zakázky zdarma bez ohledu na množství ujetých kilometrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *