Hliníková okna a dveře jsou elegantní a vyžadují minimální údržbu

elegantní hliníková okna

Kompletně rekonstruujete starší nemovitost, případně právě stavíte? Pak vás čeká také vybírání těch pravých oken a domovních dveří. Pokud se nechcete dočkat zklamání, měli byste si o dostupných typech zjistit dostatek informací. A vybrat taková, která budou opravdu vyhovovat vašim požadavkům. Dost možná zjistíte, že tou pravou volbou jsou hliníkové dveře a hliníková okna.

Hliníková okna a dveře mají celou řadu výhod

Proč se právě hliníková okna a dveře těší stále větší oblibě? Jedním z hlavních důvodů jsou minimální náklady na údržbu. Hliníkové dveře ani hliníková okna nebudete muset lakovat ani ošetřovat. Hliník dobře odolává povětrnostním podmínkám, neohrožuje ho sníh, mráz, déšť ani sluneční záření. Nerezne ani nepotřebuje povrchovou úpravu ve formě laku nebo oleje. Hliníková okna a dveře jsou proto skvělou volbou i pro ty, kdo žijí v horách. Moderní hliníková okna navíc mají pevnou konstrukci, která se nedeformuje. Nemusíte tak mít obavy z toho, že se na vašich nových oknech či dveřích budou v průběhu času objevovat špatně těsnící místa. A vícekomorové hliníkové profily zajistí dokonalou tepelnou izolaci, kterou oceníte jak za tuhé zimy, tak i během parného léta.

Když hliníková okna a dveře, tak ta vyrobená na zakázku

Pořízení nových oken a dveří je nemalá investice; rozhodně se ale nevyplatí přehnaně šetřit. Okna i dveře by měly opravdu dobře sloužit dlouhou řadu let, což u levných řešení obvykle neplatí. A pokud si necháte hliníková okna nebo dveře vyrobit na zakázku, splní vaše požadavky do nejmenších detailů.

Vybíráte fasádu? Ta hliníková vás příjemně překvapí

Hliník má stavebnictví mnohem širší využití. Stále oblíbenější jsou hliníkové fasády. Chrání stěny budovy před nepříznivými vlivy, jsou v podstatě bezúdržbové, s dlouhou životností, a navíc je lze pořídit v různých tvarech a široké škále barev.

hliníková okna

Střešní světlíky a požární odvětrávání se postarají o dostatek světla i bezpečnost

Střešní světlíky zajistí dostatek světla ve velkých bytových domech, kancelářských budovách a dalších objektech. A navíc je může využívat požární odvětrávání. Systém ZOTK zajišťuje jejich prostřednictvím odvod tepla a kouře, čímž usnadňuje únik z místa požáru i hašení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *