Český dílenský nábytek firmy Polak CZ se umí přizpůsobit potřebám každé dílny či firmy

Český dílenský nábytek firmy Polak CZ

Ergonomické a bezpečné pracoviště tvoří zejména vhodný dílenský nábytek, který se umí přizpůsobit potřebám té které realizované činnosti. Někdy hledáme univerzální nábytek, jindy ten pro zcela konkrétní činnosti. Firma Polak CZ vyrábí takový, který se vám umí přizpůsobit, ať hledáte cokoliv pro menší dílnu i velkou provozovnu – montovnu, servis či výrobnu.

Díky správnému výběru dílenského nábytku umíme zvýšit produktivitu práce na pracovišti

Jestliže má zaměstnanec správně rozvržené pracoviště a nářadí, které opakovaně používá, vždy vhodně k ruce, snižuje se čas potřebný na jiné než výrobní či servisní úkony. Čas věnovaný každé činnosti se tak extrémně zkracuje. Zmenšuje se však i fyzická únava pracovníka, což opět zlepšuje jeho pracovní výkon.

Ergonomie na pracovišti je důležitým předpokladem pro zachování zdraví zaměstnanců. Nejde jen o bezpečnost na pracovišti, ale též o prevenci vzniku únavy a nemocí z povolání. I tady naprosto klíčovou roli sehrává právě správně zvolený dílenský nábytek.

Za firemní barvy

Nakonec nesmíme opomenout, že to může být právě nábytek, který dokáže vytvářet vztah k firmě a ke značce, pro kterou pracujeme. Toho docílíme dílenským nábytkem podle barev corporate identity. Je až překvapivé, nakolik tato záležitost zvyšuje loajalitu zaměstnanců k firmě. A nejdražší pro firmu je vždy zácvik nových zaměstnanců.

dílenský nábytek

Dílenský nábytek Polak CZ

Společnost Polak CZ je stálicí na českém trhu a partnerem řady významných českých podniků, ale i menších dílen, servisů i výrobních provozů. Dodává kvalitní dílenský nábytek – především dílenské stoly a ponky, dílenské vozíky, dílenské plechové skříně, zásuvkové kovové skříně a dělicí materiál zásuvek, dále též speciální skříně do náročných provozů a pro speciální účely, včetně kompletního elektropříslušenství, NC program, elektroskříně, ergonomická pracoviště i antistatický nábytek (ESD program). Společnost má široký výrobní program, který umí rychle a dynamicky přizpůsobit potřebám konkrétního zákazníka, dlouholeté zkušenosti a reference nejen v rámci ČR, ale i v deseti exportních zemích. Výroba je plně robotizovaná, čímž se dosahuje extrémní kvality, přesnosti a životnosti výrobků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *