Variabilní oplocení s dlouhou životností

Chcete i vy mít na vaší zahradě pocit bezpečí a soukromí? Rozčilují vás neustálé pohledy kolemjdoucích, kteří kontrolují, co se u vás dnes děje? Řešení je jednoduché, pořiďte si plot. Ale chce to takový, který není zcela průhledný, například pletivo vám mnoho soukromí nepřinese. Vyzkoušejte betonové ploty, ty jsou vyrobené z vysoce kvalitního betonu, jsou neprůhledné a i na nezvané návštěvníky působí autoritativně, takže mnozí z nich si návštěvu u vás raději odpustí. 

 

Kvalitní materiál se nezapře

Na betonovém oplocení vás jistě zaujme jeho odolnost a pevnost. Vedle už tak dost odolného betonu jsou navíc ještě vyztuženy ocelovými armaturami, které dodávají plotu pružnost a zvyšují jeho celkovou odolnost. Jen málokterý plot se pochlubí stejně dlouhou životností jako ten betonový. Velkou výhodou je, že plot je naprosto bezúdržbový, takže se o něj nemusíte vůbec starat. Betonové ploty jsou připraveny čelit jakýmkoli překážkám, spolehlivě chrání vaše soukromí i váš majetek a nevpustí na váš pozemek nikoho, komu to sami nedovolíte. 

Design až na prvním místě

Kdo by se ale obával o vzhled plotu, toho můžeme uklidnit, betonové ploty jsou estetické a jsou vyrobené tak, aby se hodily ke každému domu. K dispozici je velké množství dekorů, barev a tvarů zakončení betonového plotu, takže si každý nakonfiguruje betonový plot podle svých představ a jen málokteré dva betonové ploty jsou stejné. 

Zásadním rozhodnutím při výběru betonového plotu je, zda bude plot dekorovaný pouze z jedné strany, nebo půjde o oboustranný betonový plot. Dekor můžete vybírat nejen u plotových dílců, ale samozřejmě i plotových sloupků. Vyberte si vzor, barvu a styl zakončení plotu, velmi populární jsou dřevěné prvky, latě použité k zakončení plotu nebo i mezi betonovými deskami plot opticky odlehčí a dodají mu nový šmrnc. Vyberte si i vy váš vysněný betonový plot na Betonoveploty.net, kde získáte profesionální betonový plot prvotřídní kvality na klíč.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení