Variabilní oplocení s dlouhou životností

Chcete i vy mít na vaší zahradě pocit bezpečí a soukromí? Rozčilují vás neustálé pohledy kolemjdoucích, kteří kontrolují, co se u vás dnes děje? Řešení je jednoduché, pořiďte si plot. Ale chce to takový, který není zcela průhledný, například pletivo vám mnoho soukromí nepřinese. Vyzkoušejte betonové ploty, ty jsou vyrobené z vysoce kvalitního betonu, jsou neprůhledné a i na nezvané návštěvníky působí autoritativně, takže mnozí z nich si návštěvu u vás raději odpustí. 

 

Kvalitní materiál se nezapře

Na betonovém oplocení vás jistě zaujme jeho odolnost a pevnost. Vedle už tak dost odolného betonu jsou navíc ještě vyztuženy ocelovými armaturami, které dodávají plotu pružnost a zvyšují jeho celkovou odolnost. Jen málokterý plot se pochlubí stejně dlouhou životností jako ten betonový. Velkou výhodou je, že plot je naprosto bezúdržbový, takže se o něj nemusíte vůbec starat. Betonové ploty jsou připraveny čelit jakýmkoli překážkám, spolehlivě chrání vaše soukromí i váš majetek a nevpustí na váš pozemek nikoho, komu to sami nedovolíte. 

Design až na prvním místě

Kdo by se ale obával o vzhled plotu, toho můžeme uklidnit, betonové ploty jsou estetické a jsou vyrobené tak, aby se hodily ke každému domu. K dispozici je velké množství dekorů, barev a tvarů zakončení betonového plotu, takže si každý nakonfiguruje betonový plot podle svých představ a jen málokteré dva betonové ploty jsou stejné. 

Zásadním rozhodnutím při výběru betonového plotu je, zda bude plot dekorovaný pouze z jedné strany, nebo půjde o oboustranný betonový plot. Dekor můžete vybírat nejen u plotových dílců, ale samozřejmě i plotových sloupků. Vyberte si vzor, barvu a styl zakončení plotu, velmi populární jsou dřevěné prvky, latě použité k zakončení plotu nebo i mezi betonovými deskami plot opticky odlehčí a dodají mu nový šmrnc. Vyberte si i vy váš vysněný betonový plot na Betonoveploty.net, kde získáte profesionální betonový plot prvotřídní kvality na klíč.