Svatební fotografie by neměly zůstat jen v digitální podobě

Fotograf ke svatbě neodmyslitelně patří a párů, které by ho tam neměly, je opravdu minimum. Jenže mnohé dělají jinou chybu. Nechávají si fotky zaslat jen digitálně, nejsou ochotny připlatit si za nějaké fyzické zpracování. Přitom v celkové částce, na kterou svatba vyjde, je tato služba cenově úplně zanedbatelná.

Chcete si pamatovat na ty krásné emoce, lásku a úsměvy v okruhu přátel a rodiny? Z paměti časem vymizí, ovšem z fotografií pořízených profesionálním fotografem nikoliv. Tam zůstanou zachycené navždy, a to v tom nejlepším světle. Jenže kolikrát se na ty fotky podíváte, pokud je budete mít jen na DVD nebo uložené v počítači?

svatební fotografie

Obraz nebo radši knihu?

Svatební fotografie si můžete nechat běžně vyvolat, nicméně existují i kreativnější varianty. Z jedné nejpovedenější fotky lze nechat vyrobit zarámovaný obraz. Více povedených fotek jde uspořádat do knížky. Co byste řekli svatební fotoknize s deskami z pravé kůže? Právě takovou, ručně vyráběnou, nabízí svatební fotograf Praha Martin Fiala. S fotografováním má více než 10 let zkušeností a za tu dobu už fotografoval nespočet svateb. O tom, jak dobře se mu daří zachytit slzy štěstí, úsměvy, dojetí i radost, se můžete přesvědčit na jeho webových stránkách.

Hlavně nečekat měsíc

Je jasné, že práce fotografa nekončí s odjezdem ze svatební hostiny. Mnohdy se s novomanželi setkává ještě separátně, aby jim nafotil fotky v přírodě, na zámku, při západu slunce apod. Doma pak fotografie musí vytřídit, vybrat ty nejlepší a některé vybrané snímky ještě upravit, aby z nich na první pohled dýchala příjemná atmosféra. Všechno tohle samozřejmě nějakou dobu trvá, nicméně čekat na svatební fotografie několik týdnů není normální. Martin Fiala dodává svým klientům první fotky do 5 dnů, zbylé později. Někdy dodává novomanželům i celé personalizované webové stránky s galerií či svatební video. A jak si budete svůj důležitý den připomínat vy?

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení