Svatební fotografie by neměly zůstat jen v digitální podobě

Svatební fotografie Praha

Fotograf ke svatbě neodmyslitelně patří a párů, které by ho tam neměly, je opravdu minimum. Jenže mnohé dělají jinou chybu. Nechávají si fotky zaslat jen digitálně, nejsou ochotny připlatit si za nějaké fyzické zpracování. Přitom v celkové částce, na kterou svatba vyjde, je tato služba cenově úplně zanedbatelná.

Chcete si pamatovat na ty krásné emoce, lásku a úsměvy v okruhu přátel a rodiny? Z paměti časem vymizí, ovšem z fotografií pořízených profesionálním fotografem nikoliv. Tam zůstanou zachycené navždy, a to v tom nejlepším světle. Jenže kolikrát se na ty fotky podíváte, pokud je budete mít jen na DVD nebo uložené v počítači?

svatební fotografie

Obraz nebo radši knihu?

Svatební fotografie si můžete nechat běžně vyvolat, nicméně existují i kreativnější varianty. Z jedné nejpovedenější fotky lze nechat vyrobit zarámovaný obraz. Více povedených fotek jde uspořádat do knížky. Co byste řekli svatební fotoknize s deskami z pravé kůže? Právě takovou, ručně vyráběnou, nabízí svatební fotograf Praha Martin Fiala. S fotografováním má více než 10 let zkušeností a za tu dobu už fotografoval nespočet svateb. O tom, jak dobře se mu daří zachytit slzy štěstí, úsměvy, dojetí i radost, se můžete přesvědčit na jeho webových stránkách.

Hlavně nečekat měsíc

Je jasné, že práce fotografa nekončí s odjezdem ze svatební hostiny. Mnohdy se s novomanželi setkává ještě separátně, aby jim nafotil fotky v přírodě, na zámku, při západu slunce apod. Doma pak fotografie musí vytřídit, vybrat ty nejlepší a některé vybrané snímky ještě upravit, aby z nich na první pohled dýchala příjemná atmosféra. Všechno tohle samozřejmě nějakou dobu trvá, nicméně čekat na svatební fotografie několik týdnů není normální. Martin Fiala dodává svým klientům první fotky do 5 dnů, zbylé později. Někdy dodává novomanželům i celé personalizované webové stránky s galerií či svatební video. A jak si budete svůj důležitý den připomínat vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *