Srovnejte si půjčky podle výhodnosti

Před rozhodnutím pro úvěr je dobré navštívit webové stránky, které fungují jako srovnávače půjček. Vložíte několik informací a zjistíte nejvýhodnější nabídku.

6

Každý, kdo někdy hledal na internetu půjčky a úvěry, tak ví, že je zde skutečně nepřeberně nabídek. Prezentují se zde jak bankovní instituce, tak i nebankovní poskytovatelé, kteří nabízejí opravdu širokou škálu finančních produktů. Zjišťovat informace na internetu lze několika různými způsoby.

· Jedním z nich je, najít si konkrétního poskytovatele a na jeho stránkách si zjistit vše potřebné.

· Tento krok většinou volí lidé, kteří mají buď osobní zkušenosti anebo jim tohoto poskytovatele někdo doporučil.

Pokud tuto možnost nemáte, pak se nabízí druhá možnost. Jak v případě bankovních, tak i nebankovních poskytovatelů si můžete pohodlně najít stránky, kde jsou produkty jednotlivých věřitelů uveřejněny. Banky mají pro své klienty k dispozici jednoduchý nástroj, kterým si snadno seřadíte hypotéky a půjčky podle nejvýhodnější. Hypoteční kalkulačka Finanční Patron vám dá jasné informace, díky kterým si snadno vyberete a také získáte přehled.

Kalkulačky fungují také u nebankovních věřitelů

Také nebankovní instituce se prezentují na stránkách, kde si můžete vše snadno spočítat. Nebankovní půjčky vám seřadí například srovnávač půjček Lundea. Jestliže máte v úmyslu vybrat si nebankovního poskytovatele, pak si předem promyslete, jak vysokou částku budete potřebovat.

o U nebankovních institucí je mnohem širší nabídka a tím pádem jsou i webové stránky rozdělené podle různých parametrů.

Nejvýhodnějšími produkty z hlediska výše úrokové sazby jsou tradičně půjčky se zástavou. Znamenají totiž pro věřitele nejmenší riziko. Velice výhodná ale může být i krátkodobá půjčka typu půjčka do výplaty. Někteří nebankovní poskytovatelé nabízejí dokonce první půjčku zdarma. Ovšem za předpokladu, že klient dodrží veškeré podmínky smlouvy. U tohoto typu nebankovní půjčky ale počítejte s tím, že získáte pouze omezené finanční prostředky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení