Jste připraveni dát svému sexuálnímu životu nový náboj?

Erotické prádlo pro lepší sexuální život

Nuda je zabijákem vztahů a nudný sex jakbysmet. I když vám to na začátku v posteli extrémně klape, jednoho dne se dostanete do stádia stereotypu. A právě tehdy je vhodné začít si společné intimní chvilky trochu zpestřovat. Jak? Možností je spousta.

Jistě vám teď běží hlavou nejrůznější erotické hračky. Jasně, ty dokážou nabídnout spoustu nových prožitků a dosud nepoznaných pocitů, ale o těch až za chvíli. Okořenit sexuální život si totiž můžete i bez speciálních pomůcek.

Zkuste se naladit na stejnou vlnu

Co takhle si společně vytvořit tu správnou náladu? K té vám může pomoci například nějaká pěkná hra. Existují erotické stolní hry, případně erotická online hra, kterou vytvořil český sexshop Sexio.cz. Hra vám dodá nové nápady a podpoří vás ve věcech, na něž byste si možná sami od sebe netroufli.

Do nálady se dostanete třeba i dobře zvoleným filmem. Nemusí jít rovnou o porno, zkuste filmy typu 50 odstínů šedi. I tam možná najdete inspiraci jako spousta dalších párů po celém světě. Vždyť tahle trilogie prokazatelně zvedla zájem o erotické pomůcky.

Vyberte si tu svoji hračku

Erotické hračky rozhodně nejsou určeny pouze pro osamělé jedince, vždyť třeba taková pouta si rovnou říkají o to, aby byla využita v páru. A také hračky, jež jsou zdánlivě určeny pro potěšení jedince, se při společném sexu neztratí. Pánové by se rozhodně neměli cítit méněcenně, když do hry při sexu vstoupí vibrátor či satisfyer.

Tip: Ačkoliv není ostuda používat erotické hračky, stále ještě se jedná o jakési tabu. Jestli se bojíte, že bude váš nákup v sexshopu odhalen, nakupte v Sexio.cz. Tento nejdiskrétnější eshop v ČR zboží posílá v neoznačených zásilkách, ale pro zachování anonymity toho dělá daleko více – například na svém webu nepoužívá prvky třetích stran (jako tlačítko To se mi líbí), které by o vás sbíraly údaje.

Návrh bez názvu-35

I hezké prádlo udělá své

A pak tu máme ještě jednu radu, která se nemusí aplikovat pouze na ženy. Svůdné spodní prádlo nebo hezké podkolenky, jež obvykle nenosíte, váš protějšek zaujmou. Stejně tak pěkné boxerky. Funguje to oboustranně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *