Pro provozování skladu i jiných firemních prostor potřebujete kompletní vybavení

Zařizujete firemní sklad a přemýšlíte, jaké vybavení by měl mít? Žádný, a to ani ten nejmenší sklad se rozhodně neobejde bez kvalitní manipulační techniky. Žijeme v moderní době plné nových technických vymožeností, a tak jsou pryč těžké časy, kdy se všechno muselo zvládat ručně.

 

Manipulační technika jsou zařízení, která slouží právě k jednoduché obsluze skladových prostorů a usnadnění manipulace se zbožím a materiály. Díky této vymoženosti můžete bez problémů provozovat vykládání, nakládání i přesouvání zboží a materiálů a tento druh podpory ocení především samotní pracovníci. A aby bylo jasné, o jakou techniku se vlastně jedná, tak jde o vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky v různém provedení. A bez kterých pěti variant se rozhodně ve skladech neobejdete? 

 

Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižný vozík slouží k pohodlné manipulaci se zbožím a materiály jako je vykládka či nakládka, uskladňování materiálů a zboží do regálů, přemísťování a podobně. Pro lepší komfort a splnění požadavků zákazníka jsou na výběr elektrické nebo spalovací s pohonem na diesel, benzín nebo LPG. Konkrétní výběr je stanovený dle charakteru a velikosti prostředí. Výhodou je možnost manipulace do vysokých výšek a s těžkými břemeny. 

Paletové vozíky

Paletový vozík slouží k pohodlné a rychlé manipulaci s materiály a zbožím nejen v samotném skladu, ale také v nákladních vozidlech, vagonech, kontejnerech a podobně. Umožňuje přemísťovat zboží uložené na paletách či v bednách. Můžete si vybrat provedení ruční nebo elektrické. Výhodou je snadná a rychlá manipulace a možnost přepravy ve vozidle.

Vysokozdvižné vozíky ruční

Vysokozdvižný vozík ruční se používá pro snadné stohování zboží třeba do regálových systémů, na pracovní stoly a podobně. Pro lepší komfort využití jsou k dispozici ruční a elektrické vybavené třeba dalším příslušenstvím. Výhodou je jejich konstrukční výška, která umožňuje průjezd i klasickými dveřmi.

Retraky

Retraky jsou oblíbenou manipulační technikou, která je určena pro přepravu v horizontální poloze a zakládání palet ve vnitřních prostorách, a to i do vysokých výšek. Kromě jednoduchých modelů jsou k dispozici třístranné a čtyřcestné.   Výhodou je snadná a rychlá manipulace.

Rudly

Rudly patří bez pochyb k nejznámější ruční manipulační technice a díky různým modelům nabízejí možnost přepravy krabic, beden, sudů, pneumatik i popelnic. Výhodou je jednoduchá manipulace. 

 

Veškerý sortiment manipulační techniky včetně profesionálního servisu dodává firma SEMAT HB

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení