Pro provozování skladu i jiných firemních prostor potřebujete kompletní vybavení

Zařizujete firemní sklad a přemýšlíte, jaké vybavení by měl mít? Žádný, a to ani ten nejmenší sklad se rozhodně neobejde bez kvalitní manipulační techniky. Žijeme v moderní době plné nových technických vymožeností, a tak jsou pryč těžké časy, kdy se všechno muselo zvládat ručně.

Manipulační technika jsou zařízení, která slouží právě k jednoduché obsluze skladových prostorů a usnadnění manipulace se zbožím a materiály. Díky této vymoženosti můžete bez problémů provozovat vykládání, nakládání i přesouvání zboží a materiálů a tento druh podpory ocení především samotní pracovníci. A aby bylo jasné, o jakou techniku se vlastně jedná, tak jde o vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky v různém provedení. A bez kterých pěti variant se rozhodně ve skladech neobejdete? 

VZV v skladu

Vysokozdvižné vozíky ve skladu

Vysokozdvižný vozík slouží k pohodlné manipulaci se zbožím a materiály jako je vykládka či nakládka, uskladňování materiálů a zboží do regálů, přemísťování a podobně. Pro lepší komfort a splnění požadavků zákazníka jsou na výběr elektrické nebo spalovací s pohonem na diesel, benzín nebo LPG. Konkrétní výběr je stanovený dle charakteru a velikosti prostředí. Výhodou je možnost manipulace do vysokých výšek a s těžkými břemeny. 

Paletové vozíky

Paletový vozík slouží k pohodlné a rychlé manipulaci s materiály a zbožím nejen v samotném skladu, ale také v nákladních vozidlech, vagonech, kontejnerech a podobně. Umožňuje přemísťovat zboží uložené na paletách či v bednách. Můžete si vybrat provedení ruční nebo elektrické. Výhodou je snadná a rychlá manipulace a možnost přepravy ve vozidle.

Vysokozdvižné vozíky ruční

Vysokozdvižný vozík ruční se používá pro snadné stohování zboží třeba do regálových systémů, na pracovní stoly a podobně. Pro lepší komfort využití jsou k dispozici ruční a elektrické vybavené třeba dalším příslušenstvím. Výhodou je jejich konstrukční výška, která umožňuje průjezd i klasickými dveřmi.

Retraky

Retraky jsou oblíbenou manipulační technikou, která je určena pro přepravu v horizontální poloze a zakládání palet ve vnitřních prostorách, a to i do vysokých výšek. Kromě jednoduchých modelů jsou k dispozici třístranné a čtyřcestné.   Výhodou je snadná a rychlá manipulace.

Rudly

Rudly patří bez pochyb k nejznámější ruční manipulační technice a díky různým modelům nabízejí možnost přepravy krabic, beden, sudů, pneumatik i popelnic. Výhodou je jednoduchá manipulace. 

Veškerý sortiment manipulační techniky včetně profesionálního servisu dodává firma SEMAT HB

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *