Vyberte si spodní prádlo přesně na vaši postavu!

I když se může zdát, že výběr spodního prádla není žádná věda, tento kousek oblečení je naprosto zásadní. Vhodně zvolené prádlo ovlivňuje nejenom to, jak bude vypadat váš outfit ve výsledku, ale také to, jak se v něm budete cítit. Jak si tedy prádlo správně vybrat?

Spodní prádlo podle postavy

Při výběru dámského spohttps://www.andrie.cz/Damske-pradlo/dního prádla vycházejte zejména z toho, jakou postavu máte. Zamyslete se nad tím, co byste rády na svém těle zamaskovaly, či naopak zdůraznily. Pokud vás například trápí větší zadeček, zvolte kalhotky z pevnější látky, které ho skvěle vytvarují. Vyzkoušet můžete také brazilky, což jsou kalhotky do půli zadku, které jej opticky zeštíhlí. Pro majitelky plnějších tvarů se skvěle hodí spodní prádlo s vysokým sedem. Tento střih dá skvěle vyniknout pasu a zároveň zamaskuje veškeré nedostatky. 

spodní prádlo

Prádlo podle oblečení

To, že by prádlo mělo mít takovou barvu, aby nebylo vidět přes oblečení, je zásadní věc. Nesprávně zvolená barevná kombinace může přivodit nejedno faux pas. Pozor si dávejte zejména na průsvitné materiály. Pod jemné tkaniny se hodí kalhotky, které mají málo látky (tanga například), pod volnější kalhoty si můžete dopřát i spodní prádlo s nohavičkami. Dbejte také na správnou velikost prádla. Menší číslo by mohlo nepříjemně škrtit a vytvářet faldíky, větší by zase mohlo dojem zkazit tím, že bude odléhat. Pozor by si měli dávat i pánové. I když jsou trenýrky nejoblíbenějším kouskem pánského spodního prádla, pod úzké kalhoty či společenský oblek se rozhodně nehodí pro své přebytky látky. V tomto případě jsou ideální pánské boxerky, které jsou skvělým kompromisem mezi komfortem a bezchybným vzhledem. 

Prádlo podle počasí

Také počasí a venkovní teploty jsou faktorem, podle kterého byste spodní prádlo měli vybírat. Do teplejšího počasí se skvěle hodí kalhotky, které jsou vykrojené a zbytečně tak nezahřívají. Myslete také na to, že prádlo by vždy mělo být z přírodních materiálů – zvláště to pak platí ve vyšších teplotách, kdy může jít i o zdraví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *