Nabídka práce v Českých Budějovicích – na jednom místě najdete práci i zaměstnance

Pojďte si najít práci, nebo třeba nového zaměstnance. Velké tržiště práce v Českých Budějovicích na jednom místě nabízí pracovní portál JenPráce.cz.

Zaměstnanost v českobudějovickém regionu je závislá z velké části na turistickém ruchu. Koronavirus jednoznačně zhorší perspektivu zaměstnanců v oblasti cestovního ruchu, ale i v restauračním businessu. Zatímco před rokem byla nezaměstnanost v kraji pouhá 2 %, meziročně je již vidět nárůst a bude ještě stoupat. Kdo nechce zůstat bez práce, musí pravidelně sledovat nabídky práce v regionu. Zatím nikdo neví, jestli zvýšená poptávka českých turistů po tuzemské dovolené dokáže vykrýt absenci zahraničních turistů. Ti v regionu budou určitě chybět nejen toto léto, ale určitě minimálně na přesrok, a možná ještě déle.

nabídka práce

Největší zaměstnavatelé v Českých Budějovicích

Práce v Českých Budějovicích byla tradičně zejména v oblasti ubytování, stravování a pohostinství, ve zpracovatelském průmyslu, v obchodu, stavebnictví, ve veřejné správě, školství, zdravotnictví a též v zemědělství. Nedostatek turistů tak ovlivní jenom část pracovního trhu. V lokalitě je stále velké množství významných zaměstnavatelů. Jde například o firmy a instituce, jakými jsou Robert Bosch, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, KOH-I-NOOR Hardtmuth, ČEZ – jaderná elektrárna Temelín, Nemocnice České Budějovice a další. Portál JenPráce.cz vám pomůže mít přehled o aktuálních nabídkách práce v regionu, ať již jde o manažerské pozice, dělnické pozice, či práci v administrativě a ve státní správě.

Když chybí českobudějovickým firmám zaměstnanci

Nabídka práce v Českých Budějovicích určitě je, a jsou to občas právě zaměstnavatelé, kteří mají problém najít zaměstnance. Region totiž hraničí s Rakouskem a Spolkovou republikou Německo. Mnoho lidí proto pracuje v zahraničí. Pendleři ubírají pracovní sílu v regionu a zvyšují náklady na zaměstnance. Jihočeský kraj má navíc nejnižší hustotu obyvatel v republice. JenPráce.cz proto ocení i zaměstnavatelé z Českých Budějovic a okolí, kteří poptávají zaměstnance.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení