Máte doma skladiště? Vestavěná skříň pojme hodně věcí a zabere málo místa

Máte hodně věcí a přemýšlíte, kam je uložit? Řešíte, kam vše naskládat v atypických či v malých prostorech? Prakticky kamkoliv se hodí vestavěné skříně, působí esteticky, a navíc je to velmi praktický způsob úložného prostoru, do kterého se vše vejde a umístíte ho přesně tam, kam potřebujete. Vestavěná skříň vám ukáže prostor i třeba tam, kde jste ho doposud neviděli.

vestavěné skříně

Uložíte šaty, boty, potraviny i nářadí

Vestavěné skříně mohou sloužit jako úložný prostor pro vše, co potřebujete v domácnosti uložit, uskladnit či jen schovat. Nejběžnějším využitím jsou šatní skříně, které slouží k ukládání všeho oblečení od šatů až po boty. Vestavěná skříň se ale může hodit i na ukládání potravin, nářadí, nebo hraček. Využití najde vestavěná skříň i v pracovnách, v dětských či obývacích pokojích. Z pohledu designu a dotvoření interiéru prošly vestavěné skříně za poslední roky velkým vývojem. Použitím nejrůznějších povrchů můžete skříň sjednotit s celkovým laděním interiéru a vytvořit jeden harmonický celek. Nebo naopak, na vestavěnou skříň upozornit tak, aby svým vzhledem a jedinečností dominovala celému prostoru.

Posuvné dveře šetří prostor

Tradiční skříně v interiéru dnes jednoznačně nahrazují vestavěné skříně. Jsou instalované přesně na míru a díky posuvným dveřím s absolutně tichým kolejnicovým mechanismem nepotřebujete ani prostor pro jejich otevírání. Posuvné dveře zároveň umožňují propojení pokojů v interiéru, aniž by narušovaly jeho kontinuitu. Mohou oddělovat místnost za účelem vytvoření soukromí, ale také rozdělit větší prostor na dva menší celky. Posuvné dveře mohou být jednokřídlé i vícekřídlé. V závislosti na tom, jaký prostor je třeba uzavřít, nebo dělit, si zvolíte šířku a nejvhodnější řešení. Každé dveře mohou být svým vzhledem originální, můžete vybírat z mnoha materiálů i barevných kombinací podle toho, zda má skříň v interiéru dominovat svou extravagancí, nebo jen doplňovat celek. Široká je i škála výplní dveří, pokud potřebujete absolutní soukromí, zvolte neprůhlednou výplň, posuvné dveře však lze navrhnout i tak, aby propouštěly světlo a přitom zachovávaly soukromí v jednotlivých zónách. Pestrou nabídku vestavěných skříní najdete na webu levne-skrine.cz, kde vám připraví nezávaznou cenovou nabídku a návrh zdarma, naleznete zde i konfigurátor vestavěných skříní, s jehož pomocí si sami navrhnete skříň přesně podle vašich představ.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení