Kartonové a archivační krabice a boxy

Potřebujete zabalit, odložit, přemístit, odeslat nebo archivovat spoustu věcí, dokumentů, fotografií a dalších záležitostí? Nejen doma, ale také ve firmě, kde je důležité každé úložiště? Zajisté vám přijdou vhod kvalitní kartonové a archivační krabice a boxy. 

Víte, která jednoduchá, zcela nenápadná a ke všemu papírová záležitost je tolik žádaná a populární? Bez které věci se žádná domácnost, firma, kamenný obchod, e-shop, výrobní závod či kancelář neobejde? Budete se divit, ale jsou to na první pohled zcela obyčejné papírové krabice. 

V jednoduchosti je krása, co v tomto případě platí doslova, protože papírové krabice jsou lehce složitelné a skladovatelné, flexibilní, nabízejí široký rozsah využití a ke všemu jsou šetrné pro životní prostředí, protože jsou recyklovatelné.

 

Mezi nejžádanější varianty patří kartonové krabice a archivační krabice a boxy. Pojďme se tedy na ně podívat zblízka.

 

Kartonové krabice jsou klasikou, kterou využijete nejen při stěhování, jak již je tradicí, ale také při odesílání zásilek, balení a skladování různého obsahu. Tradice, která má pořád co nabídnout, a proto si můžete vybírat nejen z jedné varianty, ale máte k dispozici hned několik možností. Kromě různých rozměrů délky a šířky si můžete vybírat také podle barev a vrstev, a to jak třívrstvé, tak i pětivrstvé, které poskytují ještě vyšší odolnost, pevnost a kvalitu. Dále je výběr obohacený o varianty klopové, zásilkové, výsekové, dárkové a mnohé další určené pro konkrétní nebo univerzální využití. 

 

Archivační krabice a boxy jsou speciální verzí papírových krabic a najdou svoje využití především při archivaci různých důležitých dokumentů a fotografií. I v tomto případě si můžete vybírat z různých velikostí, barev a počtu vrstev. Jejich výjimečnost spočívá v samotném designu, protože jsou přizpůsobené tak, aby bylo možné dokumenty do nich nejen pohodlně vkládat, ale i vytáhnout nebo mít jednoduchý přehled. K efektivnímu používání přispívají také praktické poklopy a možnosti ukládání podkladů jak v šanonech, tak pro volné uložení. 

 

Aby krabice a boxy splňovaly veškeré požadavky uživatelů, tak k tomu přispívá také široký výběr příslušenství od lepicích pásek až po proložky a výplně a také možnost popisování.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení