Kartonové a archivační krabice a boxy

kartonové krabice

Potřebujete zabalit, odložit, přemístit, odeslat nebo archivovat spoustu věcí, dokumentů, fotografií a dalších záležitostí? Nejen doma, ale také ve firmě, kde je důležité každé úložiště? Zajisté vám přijdou vhod kvalitní kartonové a archivační krabice a boxy. 

Víte, která jednoduchá, zcela nenápadná a ke všemu papírová záležitost je tolik žádaná a populární? Bez které věci se žádná domácnost, firma, kamenný obchod, e-shop, výrobní závod či kancelář neobejde? Budete se divit, ale jsou to na první pohled zcela obyčejné papírové krabice. 

V jednoduchosti je krása, co v tomto případě platí doslova, protože papírové krabice jsou lehce složitelné a skladovatelné, flexibilní, nabízejí široký rozsah využití a ke všemu jsou šetrné pro životní prostředí, protože jsou recyklovatelné.

Mezi nejžádanější varianty patří kartonové krabice a archivační krabice a boxy. Pojďme se tedy na ně podívat zblízka.

Kartonové krabice jsou klasikou, kterou využijete nejen při stěhování, jak již je tradicí, ale také při odesílání zásilek, balení a skladování různého obsahu. Tradice, která má pořád co nabídnout, a proto si můžete vybírat nejen z jedné varianty, ale máte k dispozici hned několik možností. Kromě různých rozměrů délky a šířky si můžete vybírat také podle barev a vrstev, a to jak třívrstvé, tak i pětivrstvé, které poskytují ještě vyšší odolnost, pevnost a kvalitu. Dále je výběr obohacený o varianty klopové, zásilkové, výsekové, dárkové a mnohé další určené pro konkrétní nebo univerzální využití. 

Archivační krabice a boxy jsou speciální verzí papírových krabic a najdou svoje využití především při archivaci různých důležitých dokumentů a fotografií. I v tomto případě si můžete vybírat z různých velikostí, barev a počtu vrstev. Jejich výjimečnost spočívá v samotném designu, protože jsou přizpůsobené tak, aby bylo možné dokumenty do nich nejen pohodlně vkládat, ale i vytáhnout nebo mít jednoduchý přehled. K efektivnímu používání přispívají také praktické poklopy a možnosti ukládání podkladů jak v šanonech, tak pro volné uložení. 

Aby krabice a boxy splňovaly veškeré požadavky uživatelů, tak k tomu přispívá také široký výběr příslušenství od lepicích pásek až po proložky a výplně a také možnost popisování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *