Až 100 000 litrů teplé vody denně pro vaše podnikání či bytové objekty – levně a spolehlivě

Máte na starosti zajištění teplé vody pro podnikatelské či bytové objekty a trápí vás stávající růst cen energií? Právě pro vás jsme připravili níže uvedené řádky, na kterých se dozvíte o způsobu zajištění až 100 000 litrů teplé vody s výstupní teplotou až 90 °C, a to levně, spolehlivě bez ohledu na aktuální venkovní teploty.

Tím tepelným čerpadlem je Q-ton z dílny Mitsubishi Heavy Industries původem z Japonska, jehož skvělé parametry jsou opřeny o další japonskou technologii EcoCute, využívající chladivo CO2.

tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo Q-ton je vhodné k využití v komerčních prostorách s denní spotřebou teplé vody mezi 3 000 – 100 000 litry denně, tj. provozy typu prádelny, hotely, nemocnice, restaurace, školy, domovy pro seniory, výrobu, provozy pro zpracování potravin, bytové domy, dodavatelé tepla, provozovatelé teplárenských sítí. V České republice najdete Q-ton např. v Hotel VEGA Luhačovice, Hotel RELAX Dolní Vltavice, Domov mládeže SPŠ Tábor.

Díky technologii EcoCute, která eliminuje prakticky všechny slabiny běžných tepelných čerpadel při ohřevu vody, Q-ton si zachovává 100 % výkonu i při venkovních teplotách -7 °C, vodu o výstupní teplotě 60 °C - 90 °C je pak toto čerpadlo schopno vyrobit i při venkovních teplotách -25 °C. Q-ton vyčnívá i při porovnání s jinými tepelnými čerpadly v energetické třídě A+++, to když je schopno svým majitelům zajistit:

  • o 20 % - 30 % nižší náklady na teplou vodu,
  • bezproblémový provoz v mrazech i bez elektrokotle,
  • výstupní teplotu vody až 90 °C i při odběrových špičkách.

Prezentace tepelného čerpadla Q-ton


Zaujala Vás možnost zajistit levně teplou vodu pro váš provoz? Kontaktujte ještě dnes zástupce společnosti GT ENERGY s.r.o., která zajišťuje prodej tohoto tepelného čerpadla v České republice.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení