Až 100 000 litrů teplé vody denně pro vaše podnikání či bytové objekty – levně a spolehlivě

Tepelné čerpadlo Q-ton

Máte na starosti zajištění teplé vody pro podnikatelské či bytové objekty a trápí vás stávající růst cen energií? Právě pro vás jsme připravili níže uvedené řádky, na kterých se dozvíte o způsobu zajištění až 100 000 litrů teplé vody s výstupní teplotou až 90 °C, a to levně, spolehlivě bez ohledu na aktuální venkovní teploty.

Tím tepelným čerpadlem je Q-ton z dílny Mitsubishi Heavy Industries původem z Japonska, jehož skvělé parametry jsou opřeny o další japonskou technologii EcoCute, využívající chladivo CO2.

Tepelné čerpadlo Q-ton je vhodné k využití v komerčních prostorách s denní spotřebou teplé vody mezi 3 000 – 100 000 litry denně, tj. provozy typu prádelny, hotely, nemocnice, restaurace, školy, domovy pro seniory, výrobu, provozy pro zpracování potravin, bytové domy, dodavatelé tepla, provozovatelé teplárenských sítí. V České republice najdete Q-ton např. v Hotel VEGA Luhačovice, Hotel RELAX Dolní Vltavice, Domov mládeže SPŠ Tábor.

Díky technologii EcoCute, která eliminuje prakticky všechny slabiny běžných tepelných čerpadel při ohřevu vody, Q-ton si zachovává 100 % výkonu i při venkovních teplotách -7 °C, vodu o výstupní teplotě 60 °C – 90 °C je pak toto čerpadlo schopno vyrobit i při venkovních teplotách -25 °C. Q-ton vyčnívá i při porovnání s jinými tepelnými čerpadly v energetické třídě A+++, to když je schopno svým majitelům zajistit:

  • o 20 % – 30 % nižší náklady na teplou vodu,
  • bezproblémový provoz v mrazech i bez elektrokotle,
  • výstupní teplotu vody až 90 °C i při odběrových špičkách.
tepelné čerpadlo

Prezentace tepelného čerpadla Q-ton

Zaujala Vás možnost zajistit levně teplou vodu pro váš provoz? Kontaktujte ještě dnes zástupce společnosti GT ENERGY s.r.o., která zajišťuje prodej tohoto tepelného čerpadla v České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *