3 tipy, jak ušetřit při rekonstrukci či stavbě nové koupelny

Rekonstrukce či výstavba koupelny si žádá poměrně značnou část financí. Rozpočet se často může vyšplhat do poměrně vysokých čísel. V případě, že stavíte celý dům, předěláváte byt či se pouštíte do jiné rozsáhlé rekonstrukce, jistě se vám budou hodit tyto tři tipy, jak ušetřit při pořizováni odkladů a vybavení do koupelny.

rekonstrukce koupelny

 

Prohlédněte si výprodej obkladů a dlažeb

Čím větší koupelna, tím více obkladů a dlažeb budete potřebovat. Pokud chcete kvalitu a krásný motiv, jistě se vám bude hodit způsob, jak si přesto ušetřit. Výprodej obkladů a dlažeb nabízí pestrý výběr klasických obkladů, ale i populárních a moderních velkoformátových řešení. Stačí si jen vybrat barvu, řádně si přeměřit, jaké množství budete potřebovat, nakoupit a můžete se pustit do práce.

Výprodej vodovodních baterií ušetří značnou část rozpočtu

Další podstatnou částí jsou vodovodní baterie. Jejich cena se pohybuje v řádech tisíců korun, takže se opět může hodit výprodej vodovodních baterií. Zde najdete varianty pro použití do umyvadel i baterie vhodné k ovládání sprchy, případně pro umístění do vany. Samozřejmostí je vysoká kvalita a moderní provedení, které jistě zkombinujete s dalším vybavením celé koupelny.

Skříňku pod umyvadlo a další nabízí výprodej koupelnového nábytku

Další věcí, která neodmyslitelně patří do každé řádně zařízené koupelny, je skříňka pro ukládání hygienických potřeb, ručníků a podobně. Výprodej koupelnového nábytku nabízí skříňky pod umyvadlo i větší varianty vhodné například pro umístění do rohu. Výhodou specializovaného nábytku určeného přímo pro použití v koupelně je odolnost proti vlhkosti. Takže není vhodné pořídit si jen tak obyčejnou skříň a umístit ji právě do koupelny. Pokud chcete pořídit více kousků nábytku, snažte se jednotlivé kusy sladit.

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení