Vodní dýmky jsou stále více trendy

kouření vodní dýmky s přáteli

Vodnice, šíša, vodní dýmka. Stále populární doplněk zábavy, ať už jde o domácí setkání u přátel, nebo ji najdete v čajovnách. Všude má své místo, protože jde o příjemný a relaxační sbližovací rituál lidí. Kde seženete ty kvalitní?

Jak vybrat vodní dýmku?

Vodní dýmky pochází z orientální oblasti, nejspíše je „vynalezli“ v Persii. Pak se rozšířila do Arábie, odtud putovala na Střední východ, do zbytku Asie, poté do severní Afriky a následně do celého světa. My si ji stále spojujeme s orientem, ale je vlastně i součástí společenského života u nás, protože ji najdeme v čajovnách, barech a dalších podnicích. A mimochodem víte, že ve spoustě světových destinacích, i právě v orientálním světě, je tělo šíši z českého skla? Není tedy problém si ji zakoupit domů, pokud vás baví šíša v restauraci a rádi byste si ji vychutnali i u vás. Stačí si pořídit jen potřebné vybavení na vodní dýmky. Jednak potřebujete tabák, který pořídíte v mnoha příchutích, dále uhlí, nejčastěji se používá kokosové, někdy i dřevěné. A samozřejmě je zapotřebí zmíněné skleněné tělo vodnice a hadice neboli šlauch. To je základ, který vodní dýmku tvoří.

vodní dýmky

Obchod s vodními dýmkami

Pro vaši představu, rituál s vodnicí trvá hodinu a půl až dvě hodiny. Během něj si lidé předávají šlauch a popotahují z vodnice. Kde je obchod s vodními dýmkami? Shisharium.cz nabízí levné vodnice i příslušenství k nim (včetně zmíněných i naústky, korunky, kleště atd.). E-shop nabízí výrobky světoznámých značek. Pokud hledáte opravdu vše, co k vodnicím patří, na tomto webu jste správně. Nejen, že je zde velká nabídka, sežnete tu za rozumnou cenu výrobky v co nejlepší kvalitě. Jste laik a nevíte, co si pořídit? Nevadí, rádi vám poradí, protože mají bohaté zkušenosti. Tak vzhůru do orientu, za který ovšem nemusíte dát balík peněz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *