Na co nezapomenout při zařizování maturitního plesu?

Zařizování maturitního plesu

Připravujete pro svoji třídu maturitní ples? Pak vězte, že aby byl tento důležitý večer pro každého účastníka doslova nezapomenutelný, je třeba myslet na spoustu věcí.

V první řadě je samozřejmě nutné si zajistit důstojný sál, v němž celá akce proběhne. Ideální jsou k tomu klasické kulturní objekty, kde se běžně konají plesy a podobné akce. Čím dříve si sál zajistíte, tím lepší cenu můžete usmlouvat.

Předtančení

Pro samotný večer je důležitá pohodová atmosféra. Nikdo by se zde neměl nudit, tudíž je zapotřebí zajistit kvalitní program. Zkuste si se spolužáky připravit úvodní předtančení, které jistě pobaví vás i všechny přítomné hosty a učitele.

Stužkování

Slavnostní chvíle vyžaduje určité oficiality. V rámci maturitního plesu zpravidla dochází ke stužkování. Proto nezapomeňte včas objednat šerpy a stužky pro maturanty. Výhodou je fakt, že se dnes dají poměrně snadno objednat online, k těmto účelům přímo fungují specializované weby a e-shopy. Jedním z nich je MyProm, kde si lze zajistit šerpya stužky pro maturanty v prakticky jakékoliv formě a podobě. Sami si určíte barevné provedení, rozměry a samozřejmě rovněž nápisy a motta, jimiž šerpy a stužky budou obohacené.

Hudební doprovod

Celým večerem by měla provázet hudba, ideálně živá, proto je vhodné si zavčasu zajistit některou z kapel. Jen je třeba myslet na to, že na maturitní ples dorazí nejen mladá generace, ale také vaši rodiče a prarodiče, tudíž buďte při výběru kapely přeci jen trochu konzervativnější.

Moderování

V neposlední řadě je třeba připomenout, že maturitní ples má mít také svého moderátora. Jistě se ve vašem městě najde nějaký zkušený člověk, který bude schopný večerem provázet důstojně a vkusně.

zařizování maturitního plesu

Půlnoční překvápko

V rozjařilejší náladě přijde vhod půlnoční překvapení. Tento okamžik ostatně bývá jedním z nejatraktivnějších v průběhu celého večera, takže neváhejte, dejte se spolužáky hlavy dohromady a vymyslete něco zajímavého, abyste potěšili a pobavili celý sál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *