Proč jsou ložnicové sestavy tak oblíbené? Vyjdou levněji a dokonale ladí

ložnicové sestavy

Pokud plánujete rekonstrukci ložnice, zřejmě přemýšlíte nad obnovou nábytku. Stávající postel vám už nevyhovuje nejen svými rozměry, ale ani vzhledem? V takovém případě se pusťte do výběru moderní ložnice, přičemž se vám nabízí hned několik možností. První variantou je nakoupit si jednotlivé prvky do ložnice zvlášť, ovšem nevýhodou je, že ne vždy se trefíte do stejného odstínu dřeva a totožného stylového provedení. Právě z daného důvodu se spousta lidí rozhoduje pro ložnicové sestavy, které přináší hned celou řadu výhod.

Jedním z hlavních důvodů, proč spousta lidí sahá po řešení v podobě levných ložnicových sestav, je jejich praktičnost. Jak jsme už trochu nastínili, při pořizování jednotlivých kusů nábytku zvlášť je nezbytné zohledňovat barevnost i design jako takový, aby všechny prvky působily uceleným dojmem. U ložnicových sestav nemusíte nic takového řešit, což vás potěší hlavně v případě, pokud nemáte cit pro design. Ložnicové sestavy jsou už totiž navrženy tak, aby všechno vybavení spolu dokonale ladilo.

 

Jak vybrat ložnicovou sestavu?

Vybrat ložnicovou sestavu je tedy poměrně snadné, jestliže máte alespoň trochu představu o budoucí ložnici. Ihned si uděláte představu, jak budou jednotlivé kusy nábytku vypadat společně, navíc nebudete mít žádné starosti se sháněním nočního stolku, jenž by ladil jak k posteli, tak i ke skříni a podobně.

Prvně se zaměřte hlavně na kvalitu, protože po kvalitativní stránce by měla být ložnicová sestava na vysoké úrovni. Jedině tak vám vysněná místnost vydrží dlouhá léta. Ideální je, když je nábytek vyroben z masivu, jenž patří mezi materiály s dlouhou životností. Sehnat se však dají i alternativy z lamina, které jsou cenově přijatelnější, ale také se pyšní dlouhověkostí.

Ještě se rozmyslete, jestli upřednostníte moderní tvary a barvy, nebo zůstanete u tradice. Zatímco někomu se zamlouvá rustikální styl, jinému zase nadčasovost a minimalismus. I to je potřeba při výběru ložnicové sestavy zohlednit.

Ložnicové sestavy jsou navíc i levnější, než kdybyste nábytek do ložnice nakupovali zvlášť. Ušetříte tak nejen své nervy, ale také peníze.

Z čeho se ložnicové sestavy skládají?

Stačí se podívat na obrázky jednotlivých ložnicových sestav. Co model, to jiné složení, ale zpravidla v sestavě najdete postel, noční stolky, skříň a komodu. Dále je možné přikoupit elegantní doplňky, jako jsou toaletní stolek, zrcadlo či němý sluha. Všechno už záleží pouze na vás a hlavně vašem rozpočtu.

Co se ceny týče, ta je opravdu rozmanitá. Některé sestavy vyjdou na 15 tisíc korun, jiné i na více než 20 tisíc korun.

ložnice

Ložnicová sestava HANA je zlatá střední cesta

Jestliže si necháte rádi poradit od odborníků, již interiérům jako takovým vskutku rozumí, potom by vám nejeden doporučil takovou zlatou střední cestu, kterou je sestava do ložnice HANA. Nábytek je vyroben z kvalitního dubu, který se vyznačuje svou pevností a bytelností. Dokonale taková sestava zapadne jak do tradičního, tak i moderního interiéru. Sestava obsahuje postel, dva noční stolky a jednu komodu. Vyjde na 15 255 korun. Přikoupit si však ještě můžete ve stejném provedení skříně, vitríny, případně police. Pamatujte však na to, že ložnice by měla být vzdušná, tedy s co nejmenším množstvím nábytku.

Jestliže hledáte prodejce, jenž se specializuje na ložnicové sestavy a má v nabídce i uvedenou sestavu HANA, potom se podívejte do pestrého portfolia společnosti ERA Store. Společně s tímto specialistou vybavíte nábytkem ložnici, obývací pokoj, předsíň, dětský pokoj, ale i pracovnu či jídelnu. Tak neváhejte a pusťte se do modernizace svého obydlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *