Německá značka LORD boduje na trhu s domácími spotřebiči

sušička LORD

Co se domácích spotřebičů týče, nabídka je opravdu bohatá. Pokud plánujete obměnit některé domácí pomocníky, jako jsou třeba pračka a sušička, potom zřejmě hledáte vhodnou značku. Protože je seznam výrobců široký, je těžké vybrat si toho, který by vás uspokojil po všech stránkách, tedy jak nabídkou, tak i cenami a kvalitou. Oblíbenosti se v poslední době těší německá značka LORD, která přináší spotřebiče s velice dobrým poměrem cena a kvalita.

Jestliže tedy chcete spotřebiče LORD, měli byste si o nich nejprve něco zjistit. Při vývoji se tým značky LORD soustředí na to, aby byly spotřebiče úsporné, ale zároveň i výkonné. Posuďte sami, zda se to společnosti povedlo.

LORD sušičky

Pračka LORD W1

Pravděpodobně nám dáte za pravdu, že pračka představuje nenahraditelnou součást každému domu či bytu. Dokážete si představit prát prádlo v ruce? Určitě ne. Pračka LORD W1 je s předním plněním a má kapacitu praní až osm kilogramů, takže najde své místo i v domácnostech s dětmi. Zřejmě vás zajímá spotřeba energie. Konkrétně tato pračka patří do energetické třídy A+++, což znamená značnou úsporu. Výrobce uvádí, že roční spotřeba vody je 9 900 litrů a roční spotřeba elektrické energie 137 kWh. Jestliže často perete v noci, tak vás zajímá i hlučnost. Hlučnost odstředění je 74 dB a hlučnost praní 49 dB.

Sušička LORD T1

Cenově dostupnější jsou v současné době i sušičky. Třeba taková sušička LORD T1 vybavená tepelným čerpadlem vás vyjde na necelých 14 tisíc korun. Zařazena je do energetické třídy A++ a její roční spotřeba energie činí 236 kWh. Ideální je, pokud zvolíte kapacitu sušičky stejně velkou jako kapacitu pračky, protože vždy můžete veškeré prádlo z pračky rovnou přesunout do sušičky, nemusíte ho tak sušit nadvakrát.

Tak neváhejte a pusťte se do nakupování nových domácích pomocníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *