DDsport představuje nové hokejové dresy

DDsport představuje nové hokejové dresy

Jen co se všichni vrátíme z prázdnin a dovolených, roztočí se doslova kolotoč nové hokejové sezóny. Na tu je připraven i tradiční český výrobce sportovních dresů – DDsport. Designéři firmy navrhli pro hokejové nadšence zcela nové profesionální hokejové dresy.

Do nové sezóny nové hokejové dresy

Nové hokejové dresy přináší moderní design, který dá profesionální podobu každému hokejovému týmu. Doplnit je lze i o další týmové oblečení a doplňky. Už nyní je možné začít novinku objednávat. Hokejové sety se vždy skládají z hokejového dresu, návleků na kalhoty a hokejových štulpen. Firma dbá na dobře padnoucí a pohodlné střihy. Rovněž na výběr těch nejkvalitnějších funkčních a současně namáháných odolných materiálů. Díky tomu dokážou dresy DDsport nabídnout hráčům nejen pohodlí, ale i zvyšovat jejich výkon.

Jeden typ dresu, mnoho voleb

Dresy na hokej jsou velice variabilní co do dalších možností designových úprav, ale i pokud jde o materiály. DDsport vám na vyžádání pošle jejich vzorník. Dresy lze vyrobit z kteréhokoliv z nich. U hokejových dresů lze měnit dokonce i funkční prvky. Dle vlastních požadavků totiž máte možnost volit umístění i provedení prodyšných částí hokejového dresu.

Hokejové sety pro tým lze kompletně obrandovat barvami klubu, logy, čísly i přidat jméno. Nemusíte se omezovat, ani pokud jde o počet barev dresu a jeho potisku. Vše je navíc bez navýšení ceny za cenu základního dresu. Pomoc klubu nabídne přímo grafický tým firmy. Ten připraví finální design dresů týmu zcela na klíč, podle požadavků klubu. Samotný tisk je možný i pomocí oblíbených zářivých fluo barev.

hokejové dresy

DDsport – specialista na dresy

Firma DDsport nabízí profesionální zkušenosti s výrobou hokejových dresů. Již 25 let obléká profi hokejové týmy a kluby. Dresy jsou oblíbené díky své kvalitě i designu. Každá zakázka je archivována a dotisk je možný již od jednoho kusu. Současně si lze při odběru více než 5 ks dresů zapůjčit velikostní vzorky k odzkoušení správné velikosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *