Letecký radar – informace o leteckém provozu z první ruky

Uvítali byste informace o leteckém provozu kdekoliv a kdykoliv? Chcete vědět, jestli letadlo, ve kterém cestuje vaše rodina, přátele či obchodní partneři, přiletí včas? Chcete vědět odkud a kam přesně vybrané letadlo letí? Je na čase vám představit sledování leteckého provozu pomocí leteckého radaru.

Co byste řekli na to, kdybyste jen tak z pohodlí domova, kanceláře nebo někde v kavárně mohli sledovat provoz letadel? Jednoduše byste si chtěli zjistit, které letadlo právě poletí přímo nad vámi nebo jestli letadlo, ve kterém sedí vaši příbuzní, již vzlétlo nebo přistálo. A na základě vaší zvědavosti byste tyto informace okamžitě získali. A to bez toho, abyste někam museli cestovat nebo se s někým telefonicky spojit.

Zdá se vám to jako předpověď budoucnosti? Tak vás zajisté mile překvapí, že uvedená budoucnost je již přítomností a vy si můžete užívat služby, které nabízí letecký radar.

Letecký radar vám umožní sledování letů online kdykoliv a kdekoliv. Dozvíte se informace o vybraném letadle jako jeho počátek cesty a cíl, také pro zajímavost jeho aktuální výšku či rychlost, a dokonce si můžete užít i 3D pohled přímo z letadla. Naskytne se vám tak neskutečný zážitek i přes to, že vy budete nohama pevně na zemi.

letecký radar

Služba pracuje na principu mapy, která sleduje provoz letadel v reálném čase. Na mapě se zobrazují symboly letadel, na které stačí kliknout a vám se automaticky zobrazí již zmíněné informace. Kromě toho si můžete zobrazit i fotografii vybraného letadla a mít tak představu o tom, jak vlastně vypadá.

Příjemné zpestření volné chvíle a snadno ovladatelná hračka, kterou si zamilujete, a kromě získání hledaných informací se aspoň online stanete součástí letového provozu. Službu můžou využívat běžní uživatelé a také fanoušci letadel, kteří chtějí mít o svém koníčku ještě víc informací a vyzkoušet si další pokročilé funkce. 

Jak informuje také stránka www.hardyn.cz, službu můžete využívat jako aplikaci ve svém mobilu nebo přímo na svém počítači přes webové stránky. Přes hardyn.cz se dozvíte také to, jak se vůbec tyto informace dostanou až k vám, kdo další službu online využívá a mnoho dalšího.

Pokud chcete mít aktuální přehled a informace o letovém provozu, tak sledování online je tou nejlepší a nejjednodušší variantou. Pokud se rozhodnete do některého z letadel nasednout, podívejte se na akční nabídku letenek, která jistě příjde vhod. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *