Krásná i na podzim? Víme, jak na to!

Krásná i na podzim? Víme, jak na to!

Na podzim se naše pleť potýká s nejrůznějšími problémy, přičemž mnohé z nich nám připomínají naše hříchy z léta. Opalováním jsme si mohli zadělat na vrásky, pigmentové skvrny, volnějším režimem a konzumováním alkoholu či nezdravých jídel zase na nějaký ten nadbytečný kilogram nebo akné. Podzimní období však představuje ideální čas k tomu, abychom se přestali odbývat a na svém vzhledu pořádně zapracovali.

Hýčkejte své vlasy

Do kupy bychom měli dát především naše vlasy, které doslova volají po zvýšené péči. Často jsou totiž vysušené, lámou se a padají, navíc každý i pracně vytvořený účes vezme brzy za své kvůli nevlídnému deštivému a větrnému počasí. Věnujte proto své kštici náležitou pozornost a dopřejte jí to, co potřebuje – regenerační masky, zábaly, séra, pro hloubkové ozdravení pak vyzkoušejte přírodní ošetření vlasů ve formě brazilského keratinu. Tuto metodu, která podstatně zvýší kvalitu vlasů, dnes nabízí řada kadeřnictví.

Vylepšete pleť

Teplotní skoky, které na podzim zažíváme při přechodu z teplých místností do zimy venku, naší pleti zrovna dvakrát nesvědčí. Vysušuje se, ztrácí pružnost, je náchylnější ke vzniku nedokonalostí v podobě vrásek či nevzhledných pupínků. Poskytněte jí proto jak potřebnou hydrataci, tak důležité živiny. Lehké krémy z léta vyměňte za hutnější produkty, které kromě hydratace dodají i důležité živiny. Pohlídejte si, aby jim kromě vysokého obsahu výživných složek nechyběl ani ochranný faktor. I na podzim totiž zůstávají sluneční paprsky stále nebezpečné. Kromě domácí péče si alespoň jednou za měsíc dopřejte zásah odborníka a domluvte si návštěvu vkosmetickém salonu, kde dostane přesně to, co potřebuje.

krásná na podzim

Podtrhněte svůj půvab

Ani na podzim nerezignujte na make-up a podtrhněte svou krásu jemným denním líčením. Jako inspirace vám mohou posloužit aktuální trendy z módního světa. I letos se nosí tzv. nahé líčení, u kterého si vystačíte jen s BB krémem, rozjasňovačem, řasenkou a rtěnkou v tělové barvě. Pokud by na vás byl tento styl příliš umírněný, můžete ho vyzkoušet v kombinaci s výraznými očními stíny. Vedle rozhodně nešlápnete ani s tmavě červenými odstíny rtěnek – bordó je „in“ jak v lesklé, tak matné variantě. Tak nasaďte úsměv a užívejte si krásu podzimu se vším všudy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *