Znáte nejznámější sázkové příležitosti: Připravili jsme pro vás výběr

Znáte nejznámější sázkové příležitosti

Online sázení na internetu je fenoménem, který se v posledních několika letech rozšířil prakticky po celé zeměkouli. Vsadit si lze na jakoukoli příležitost, a to klidně i tu, jež se odehrává i několik desítek tisíc kilometrů od vašeho bydliště. Na toto všechno jsme si prakticky zvykli, nicméně ne každý se vyzná v nabídkách většiny sázkových kanceláří. Příležitostí pro sázení je spousta. My se v následujících řádcích podíváme na základní variace, jež se využívají asi nejčastěji.

AKU, nebo COMBI?

Velmi důležitá otázka hned na úvod. Jestliže hodláte riskovat poněkud méně, pak pochopitelně zvolíte variantu AKU. Ta je typická více sázkovými příležitostmi na jednom tiketu. Jinak lze volit i pouze jednou jedinou sázkovou příležitost. Pravděpodobnost výhry je tak 50 na 50. Především u zápasů majících jasné favority se většinou nelze v případě sázky na ně dopracovat k vysokým výhrám. Naopak při volbě outsidera si lze solidně vydělat. Chcete-li mít šanci vyhrát opravdu velké peníze, vyberete kombinaci více příležitostí. Právě v jejich případě dochází ke kombinaci několika zápasů. Pravděpodobnost výhry se pochopitelně se zvyšujícím se množstvím příležitostí snižuje. Přesto lze navolit takové, které nakonec všechny vyjdou. Existuje i podoba sázek, kdy je jedna chyba na celém tiketu tolerována. Případně chyb může být i více, musí ale patřit do stejné skupiny příležitostí. Této variantě se říká COMBI.    

Handicap

Máte k dispozici sázkovou příležitost, která je typická tím, že se proti sobě staví minimální a maximální kurz? Hodláte-li vsadit na favorita, nejspíše to ani nebude mít z pohledu minimální potenciální výherní částky smysl. Proto se vyplatí zvolit handicap. Jinými slovy, slabšímu týmu přidáte fiktivní branku. Tím pádem ještě před utkáním vede o gól. Favorit tedy logicky musí vstřelit o tuto branku více, abyste byli úspěšní.

Specifický asijský handicap

Poměrně speciální záležitost představuje asijský handicap. Ten se nápadně podobá handicapu klasickému, nicméně počítat je u něj zapotřebí s absencí remízy. Tím pádem se samozřejmě zvyšuje vaše šance na celkovou výhru. Outsiderovi je také prvotně přidán pomyslný náskok a kurz je vyšší.

Přesné výsledky

Patříte mezi zkušené sázkaře a tušíte přesné výsledky konkrétních příležitostí? Pak se nebojte vsadit na přesný výsledek konkrétního zápasu. Proč tak činit? Maximálně se zvýší kurz, takže potenciální výhra neskutečně stoupne. Pravděpodobnost je ale u takovýchto sázek logicky nepoměrně nižší, než je tomu u zmiňovaných předchozích.

Sázka na poločas

Myslíte si, že konkrétní tým výsledkově ovládne určitou polovinu utkání? Pak se nebojte vsadit právě na poločas. Kurzy jsou u takovýchto příležitostí logicky vyšší, protože daný tým má na vstřelení branek mnohem menší porci času. Při souboji favorita s outsiderem si ale vcelku solidně můžete navýšit potenciální a následně i reálnou výhru.   

Počty rohů, karet, penalt

Hodně zajímavé jsou i sázky, při kterých hádáte počet rohů. Nemusí se určitě jednat o přesné číslo. Vsázíte na to, jestli počet rohů dokáže přeskočit určité číslo, či nikoliv. To samé platí i o pokutových kopech, standardních situacích a dalších součástech utkání. 

Kdo bude lepší v individuálních závodech?

Poslední příležitost, o které se zmíníme. Individuální závody se vyznačují tím, že lze vsadit na konkrétní účastníky. Výbornou volbou je i sázka na jejich umístění. Vsadíte si jednoduše na to, jestli závodník skončí třeba do 3., 5., či 10. místa. Stejně tak si není problém vsadit na to, kdo ze dvou vybraných závodníků bude v daném klání lepší. Tyto příležitosti jsou z pohledu sledování závodu hodně poutavé. Závod má pak při sledování v přímém přenosu úplně jinou atmosféru.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *