Investujte do kvalitního čalouněného nábytku

Čalouněný nábytek, investice do čalouněného nábytku

V každé místnosti nábytek ovlivní celkovou estetiku. Pokud plánujete proměnit interiér a vdechnout mu modernost, nadčasovost a eleganci, je na čase poohlédnout se po čalouněném nábytku. V následujících řádcích vám představíme i prodejce designových kousků od významných značek.

Čalouněný nábytek vydrží spoustu let

S velkou pravděpodobností vás ani nepřekvapí skutečnost, že nábytek z kvalitních materiálů vydrží mnohem déle, například sedací souprava z pravé kůže vypadá jako nová i po pěti letech, což se o levnějších alternativách a náhražkách kůže říct rozhodně nedá.

Stejně tak nábytek odráží osobní styl a vkus, takže dokonale zapadnou do moderního interiéru. Některé sedací soupravy jsou menší, jiné zase poskytují sedací plochu i pro početnou rodinu.

Kde koupit čalouněný nábytek?

Pokud hledáte obchod, který se specializuje výhradně na čalouněný nábytek, rozhodně vás nadchnou svou nabídkou INELIS s více než dvaceti lety zkušeností. Poskytuje sedací soupravy, křesla, židle, ale třeba i jídelní stoly a lavice. Sedací soupravu rovnou doplníte konferenčním stolkem. INELIS však nezapomíná ani na ložnice, a proto má ve svém sortimentu čalouněné postele.

Co se týče sedacích souprav, vybrat si můžete hned ze tří značek, a to INELIS, SOFANOVA a COLONEL. Všechny nabízené modely jsou precizně zpracované a nestrádají ani po designové stránce. Vyberete si z pestré škály potahů a zvolíte si takovou velikost, aby výsledek zapadl do vašeho obývacího pokoje. 

Čalouněný nábytek, investice do čalouněného nábytku

INELIS má také kamennou pobočku a zaměřuje se na prodej nábytku Čestlice. Jedná se o jednu pražskou část. V prodejně najdete vystavený čalouněný nábytek, a tak ho můžete odzkoušet, abyste věděli, co přesně kupujete. Čalouněný nábytek vás rozhodně nezklame, spíše naopak vás příjemně překvapí svou odolností, kvalitou a elegancí.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *