Praktické doplňky k chytrému telefonu a notebooku

Žádný moderní člověk se dnes neobejde bez kvalitního chytrého mobilního telefonu a notebooku. Díky těmto pomůckám můžete být online a k zastižení kdekoliv a kdykoliv. Abyste však o tato zařízení, která většinou nejsou zrovna levnou záležitostí, nepřišli hned pár týdnů po jejich zakoupení, je vhodné investovat také do praktických ochranných doplňků.

Pouzdro na telefon

Jste-li vlastníky iPhone či jiného chytrého telefonu, nepochybně se vyplatí pořídit si k němu patřičné ochranné pouzdro. Sehnat se dá přímo na konkrétní model, případně existují univerzální modely. V tom případě si ale například ohlídejte to, zda se vám do obalu mobilní telefon skutečně bez problémů vejde, svoji roli pak hraje třeba také umístění otvoru pro mikrofon a zdířek pro sluchátka a nabíjecí kabel. Velký výběr zboží tohoto druhu lze pro chytré telefony nalézt v internetovém obchodě Ipouzdro.cz. Najdete v něm nejen pouzdra pro iPhone, ale také kupříkladu bezdrátová sluchátka, díky nimž budete moci poslouchat svoji oblíbenou hudbu z telefonu během sportu a chůze, aniž by vás otravovaly nějaké kabely. Ve zmíněném e-shopu jsou k dostání také speciální iPhone pouzdra pro sportovce, která se upevňují na ruce, takže při běhání nemusíte nosit žádnou ledvinku apod.

Batoh na notebook

Mít po ruce notebook není jen otázkou stylu, jde často o nezbytnou pomůcku pro lidi, kteří pracují mimo kancelář. Notebooky jsou však velmi citlivé na otřesy, takže je dobré si opatřit přenosný batoh. V tomto ohledu zmíněný e-shop nabízí velmi kvalitní městský batoh na notebook, který má minimální rozměry, takže se s ním budete cítit naprosto pohodlně. Váš notebook přitom bude během přenášení v naprostém bezpečí, prakticky se nebudete muset obávat toho, že dojde k jeho poškození. Batoh na notebook má perfektně navržené popruhy a další bezpečnostní prvky, díky nimž je zajištěna stabilita přenášeného zařízení.

Návrh bez názvu-5