Chcete vést úspěšný obchodní tým? Prozradíme vám, co pro to musíte udělat

Řídíte prodejní tým a máte pocit, že nejste tak úspěšní, jak byste si přáli? Někdy tápete, jak s obchodníky jednat? Nevíte, jak své lidi motivovat k vyšším výkonům? Dovednosti potřebné k efektivnímu vedení obchodního týmu se můžete naučit. Odměnou vám budou spokojenější podřízení i zákazníci.

 

 

Školení pro vedoucí obchodního týmu

 

Víme, že na každého vedoucího pracovníka jsou kladeny vysoké nároky. Nesmí vám chybět sebedůvěra, ale i sebekritičnost. Musíte být rozhodný, vytrvalý, psychicky odolný a tolerantní. Když to v týmu drhne, můžete začít pochybnosti o svých schopnostech. Pokud si nejste ve své vedoucí roli jistí, přijďte na Kurz pro vedoucí obchodního týmu.

 

Na kurzu se dozvíte:

 

  • jaké typy obchodníků existují, jak je identifikovat a správně s nimi pracovat
  • jaká práce je pro daný typ obchodníka ideální
  • jak změnit chování člena týmu
  • jak své obchodníky motivovat
  • jak být oporou svému týmu
  • co od vás váš tým očekává
  • jak dávat zpětnou vazbu

 

Po školení tedy budete schopni zjistit, jaké typy obchodníků máte ve svém týmu. Snáze pochopíte, že každý z nich má jiné schopnosti. Někdo má přirozený talent na získávání nových zákazníků. Jinému jde lépe péče o klienty stávající. Naučíte se i základy úspěšného vyjednávání, bez kterého se neobejde žádný obchod, ať už působíte v B2B nebo B2C segmentu.

Všechny nabyté znalosti můžete pak předávat svému týmu. Ten vás odmění lepším výkonem, menším počtem reklamací a spokojenějšími zákazníky.  

Jak se přihlásit?

Zaujal vás kurz? Pak kontaktujte konzultanty z ICT Pro, s.r.o. Přihlásit se můžete jak na otevřené kurzy, tak na individuální firemní školení. Přijďte se přesvědčit, že vybudovat silný obchodní tým není věda.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení