Chcete vést úspěšný obchodní tým? Prozradíme vám, co pro to musíte udělat

vedoucí obchodního týmu na školení

Řídíte prodejní tým a máte pocit, že nejste tak úspěšní, jak byste si přáli? Někdy tápete, jak s obchodníky jednat? Nevíte, jak své lidi motivovat k vyšším výkonům? Dovednosti potřebné k efektivnímu vedení obchodního týmu se můžete naučit. Odměnou vám budou spokojenější podřízení i zákazníci.

obchodní tým

Školení pro úspěšný obchodní tým

Víme, že na každého vedoucího pracovníka jsou kladeny vysoké nároky. Nesmí vám chybět sebedůvěra, ale i sebekritičnost. Musíte být rozhodný, vytrvalý, psychicky odolný a tolerantní. Když to v týmu drhne, můžete začít pochybnosti o svých schopnostech. Pokud si nejste ve své vedoucí roli jistí, přijďte na Kurz pro vedoucí obchodního týmu.

Na kurzu se dozvíte:

  • jaké typy obchodníků existují, jak je identifikovat a správně s nimi pracovat
  • jaká práce je pro daný typ obchodníka ideální
  • jak změnit chování člena týmu
  • jak své obchodníky motivovat
  • jak být oporou svému týmu
  • co od vás váš tým očekává
  • jak dávat zpětnou vazbu

Po školení tedy budete schopni zjistit, jaké typy obchodníků máte ve svém týmu. Snáze pochopíte, že každý z nich má jiné schopnosti. Někdo má přirozený talent na získávání nových zákazníků. Jinému jde lépe péče o klienty stávající. Naučíte se i základy úspěšného vyjednávání, bez kterého se neobejde žádný obchod, ať už působíte v B2B nebo B2C segmentu.

Všechny nabyté znalosti můžete pak předávat svému týmu. Ten vás odmění lepším výkonem, menším počtem reklamací a spokojenějšími zákazníky.  

Jak se přihlásit?

Zaujal vás kurz? Pak kontaktujte konzultanty z ICT Pro, s.r.o. Přihlásit se můžete jak na otevřené kurzy, tak na individuální firemní školení. Přijďte se přesvědčit, že vybudovat silný obchodní tým není věda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *