Výkup aut: Až 10 000 Kč za autovrak? I to je možné

Výkup aut, likvidace vozidel

Staré auto musíme zlikvidovat ekologicky. Často nám kvůli tomu stojí doma, platíme dál zákonnou pojistku a přemýšlíme, jak jej co nejlevnější odtáhnout na autovrakoviště. Netušíme ani, co bude stát likvidace. Ta však nemusí stát nic, stejně tak jako odtah. Stačí si objednat správnou službu zaměřenou na likvidaci vozidel.

Ekologická likvidace vozidel Liberec, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou, Tanvald, Jablonec nad Nisou, Frýdlant či Turnov – to je služba Zlikvidujauto.cz. Službu provozuje Ekologická likvidace vozidel Raspenava, jejíž provozovnu najdete v Raspenavě hned vedle STK. Nově otevřela rovněž provozovnu v areálu Kovošrotu Turnov. Nikam však se svým vozidlem kvůli likvidaci jezdit nemusíte. Firma zajišťuje rovněž odtah vozidel, a to zcela zdarma, pokud jde o vzdálenost do 100 km.

Zlikvidujte své vozidlo ekologicky, a ještě si za to nechte zaplatit

Služba Zlikvidujauto.cz nabízí i výkup aut. Vaše auto odveze, zlikviduje a podle určitých parametrů stanoví i výkupní cenu za staré vozidlo či autovrak. Vyplácená cena se pohybuje do 10 000 Kč. Co ji ovlivní? Především stav vozidla, jeho značka a rok výroby. Je zbytečné likvidovat automobil zdarma, či dokonce platit náklady spojené s likvidací, například kvůli placenému odtahu vozidla. Nechte své staré auto alespoň málem přispět do rodinného rozpočtu.

Výkup aut, autovrak

Získejte vše pro odhlášení vozidla z evidence

Abyste mohli přestat platit zákonnou pojistku, musíte své auto ekologicky zlikvidovat a mít o této likvidaci potvrzení. Tu vám může vystavit pouze k tomu pověřená firma, která má povoleno ekologickou likvidaci provádět. Tu provozovatel služby Zlikviduj auto.cz má. Firma vám proto potřebné potvrzení vystaví, nebo se v případě zájmu můžete domluvit i na odhlášení vozidla firmou na klíč. Záleží jen na vás, o jak komplexní službu budete mít zájem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *