Urban batohy nejen pro studenty

Urban batohy nejen pro studenty

Jakmile jsme vyrostli z „disney“ batohů, měli jsme dříve problém. Dnes jsou tady skvělé urban batohy, tedy městské batohy, které uspokojí studenty – středoškoláky, vysokoškoláky i každého, kdo se nechce praktičnosti batohu vzdát, ani když opustí školní lavici či lavici v posluchárně vysoké školy.

Městské batohy se hodí jako studentské, volnočasové i pracovní. Zejména ty s vložkou na notebook využijeme i na vysoké škole, či jakmile začneme pracovat. Každý preferujeme jiný styl. A tak česká firma Bagmaster, která urban batohy vyrábí, nabízí sportovnější verze i ty elegantnější.

Urban batohy

Urban batohy, ze kterých vás nebudou bolet záda

Batohy zrovna prázdné nenosíme a musí umět něco unést. Jenomže co unese batoh, nemusí ještě bez újmy ustát naše záda. Bagmaster batohy jsou však batohy se zdravotním posudkem, které myslí nejen na vzhled batohu, ale i na naše zdraví. Všechny mají posudek Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni a nabízí vychytávky, díky kterým se pohodlně nosí a jsou šetrné k našim zádům.

Proč volit městské batohy od Bagmaster?

Jsou to batohy, které jdou s módními trendy a mají styl. Modernější nenajdete. Avšak módnost se nikdy nenadřazuje nad funkčnost a ergonomiiČeské batohy Bagmaster mají polstrovaný zádový systém, se kterým se nezapotíte, protože je odvětrávaný. Ramenní popruhy jsou široké a umožňují tak lepší rozložení hmotnosti zátěže. Nabízí se jednokomorové i dvoukomorové, a většina se hodí pro nošení notebooku.

Funkční design, kterému neodoláte – to je unisex batoh Bagmaster Erasmus 9 A gray

Urban batoh, který rozhodně nepřehlédněte, je Bagmaster Erasmus 9 A gray. Tento jednokomorový batoh má nepřehlédnutelný módní retro vzhled a je vlastně nejmódnějším batohem současnosti. Elegantně vypadá dno z umělé kůže i přední popruhy. Má velice prakticky řešené různé kapsy, včetně boční na lahev. Batohu nechybí ani kapsa na notebook.

Batohy Bagmaster

Bagmaster je kvalitní výrobce českých batohů. Kromě urban batohů má v sortimentu i školní batohy a aktovky, či celé školní sety. Firma staví na ergonomických vlastnostech svých výrobků a dbá o zdravou páteř naší populace již od dětských let. Batohy Bagmaster nabízí to nejlepší pro záda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *