Skvělý marketingový nástroj? Svačinové krabičky

Svačinové krabičky jako marketingový nástroj

Pera, bloky, sponky, tašky. Tyto pozornosti jsou už okoukané, a pokud chcete zaujmout, měli byste zvolit něco nápaditějšího. Co takhle svačinové krabičky? Vysvětlíme, proč.

Svačinové krabičky – nabídka

Začněme praktičností, která nás provází již od dětství. Svačiny do školy se musí někam umístit, proto rodiče kupují svačinové krabičky. Jenže tyto artikly si oblíbili i dospělí. V dnešní době si lidé kvůli zdraví a vzhledem ke zdražování jídel v restauracích připravují svačiny i obědy pokrmy doma, takže tyto boxy na svačinu jsou stále oblíbenější. Lidé sice často sahají po nádobkách, v nichž kupují zmrzlinu nebo vezmou plastové balení, v němž si odnáší jídlo tzv. take away z restaurace. Jenže tyto krabičky jsou na jednorázové použití a opakovaným zavíráním a otvíráním se opotřebí uzávěr, který pak netěsní. Je tak rovnou lepší pořídit si svačinové boxy. Ty jsou jednak z odolnějšího materiálu, také jsou propracovanější a designově hezčí.

Vratný kelímek – šetřete přírodu

Co se týká svačinových krabiček, tak můžete mít členěný boxík, v němž se vám vše nepomíchá dohromady. Prodávají se i plastová pouzdra na ovoce, jakou jsou banány, mandarinky apod. To je praktické, protože zaberou méně místa, zároveň vám ovoce neznečistí tašku, kabelku apod. Také si můžete pořídit členěný box na snacky, dinner box pro větší porci svačiny, dále brunch box, typizované krabičky, jako jsou trojúhelníkové boxíky na hotové toasty. A takové nápadité kousky proto potěší každého klienta. A když na nich uvidí logo toho, kdo jim je daroval, snadno si je zapamatují.

Svačinové krabičky jako marketingový nástroj

Proto oslovte profesionální firmu Elasto, která se specializuje na 3D reklamu, v nabídce má právě i drobné reklamní předměty až po luxusní firemní dárky. Společnost je dceřinnou firmou německé společnosti elasto GmbH & Co. KG, která patří k největším výrobcům 3D reklamy v Evropě. Pokud tedy budete chtít propagovat tu svoji firmu, nechte si potisknout vlastním svým logem i různé výrobky. A klidně i svačinové boxy. Nebo vratné kelímky. Na nich se bude skvět vaše logo, třeba na festivalech. A navíc tím přispějete k ochraně prostředí kolem nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *