Proč jsou lepší elektronické cigarety?

Elektronické cigarety

Obliba elektronických cigaret stále stoupá, protože představují zdravější formu kouření. Navíc si mohou připsat kladné body i za více příchutí, nesmrdí, můžete je užívat prakticky kdekoli. Poznejte je blíže.

Elektronické cigarety Elfbars – spousta chutí a vůní

S elektronickými cigaretami je život zkrátka pestřejší. Nejen, že jsou většinou v různých barvách, takže představují i zábavný doplněk, nabízí široké množství chutí a vůní, provoní celý interiér. Navíc jsou oproti těm klasickým většinou tolerované i v restauracích, autobusech, letadle, kanceláři atd. Znáte například elektronické cigarety Elfbars?

Jde o jednorázovou podobu vapování. E-cigarety se tedy nenabíjí, neplní a nelze v nich nic měnit. Nebudete se tak stresovat, že nemáte oheň nebo nabíječku. Vape je naplněn liquidem chutě, jakou si vyberete, a až ji spotřebujete, můžete zkusit další. Elektronickou cigaretu si jen vezmete, třeba i do kapsy, jelikož je skladná, a použijete, kdykoli dostanete chuť. Vydrží až 600 potahů, což odpovídá asi dvěma krabičkám klasických cigaret. Z chutí si můžete užívat klasiky jako banánu, borůvek, jablka, mixu ovocných chutí, ale také například cukrové vaty, koly i tabáku.

elektronické cigarety

Proč jít do elektronických cigaret Lio Nano?

Svět e-cigaret je opravdu pestrý a lidé si je vybírají většinou kvůli příchutím. Pokud vyčerpáte portfolio Elf Bar, pak jděte do elektronických cigaret Lio Nano. Tady se nabízí chutě žvýkaček, chladivé máty, koktejlu daquiri a dalších. Tyto elektronické cigarety obsahují například 2 ml prémiového e-liquidu s nikotinovou solí, která nabízí rychlý pocit nasycení nikotinem, avšak jde o příznivější variantu. Nikotinová sůl navíc nedráždí krk. Díky kapacitě baterie 500mAh si můžete rovněž potáhnout až 600×. Mrkněte se na stránky I-vape.cz.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *