Překvapte své blízké originálním dárkem: Personalizované dárky s vlastním motivem!

Personalizované dárky, potisk y triček, plechovky, keramické hrnky

Osobní dárek je vždy osvěžující a originální způsob, jak udělat radost svým blízkým. A co kdybyste měli možnost vyrobit si vlastní plecháčky, hrnky, trička, polštářky nebo tašky s unikátním motivem podle svého přání? U nás je to možné!

Naše nabídka zahrnuje například trička s potiskem dle vlastního motivu, která jsou skvělým dárkem pro vaše blízké. A nejlepší na tom je, že celý proces objednání je velice jednoduchý.

Postup objednání je rychlý a snadný. Stačí si vybrat velikost a barvu trička, připojit přílohu nebo napsat požadovaný text a upřesnění do poznámky. Můžete si dokonce vybrat barvu písma nebo styl podle svého vkusu. Čím podrobněji popíšete svou představu, tím lépe. Pokud chcete na tričko vytisknout fotografii, stačí ji poslat jako odpověď na potvrzení objednávky, které Vám přijde na váš e-mail.

Náš tým ručně připraví motiv pro vás a zašle vám grafický návrh k schválení nebo korekcím. Teprve poté, co bude návrh odsouhlasený, začneme s výrobou trička. Tričko s vlastním motivem vám zašleme do 3 pracovních dnů.

Kvalita je u nás priorita a trička jsou vyráběna z kvalitního materiálu, který zajišťuje pohodlné nošení po celý rok. Konkrétně používáme 100% bavlnu s gramáží 160 g/m2, což je ideální volba pro trička, která jsou nejen pohodlná, ale také odolná a dlouho vydrží. Naše trička jsou k dispozici v široké škále velikostí a barev, takže si můžete být jisti, že najdete tričko, které dokonale vyhovuje Vašim potřebám. Nabízíme možnost výroby již od 1 ks.

personalizované dárky, potisky triček, plechové hrnky

Nebuďte omezeni výběrem dárků, dejte své fantazii volný průchod! Navštivte náš e-shop www.superplechacek.cz a zvolte si ten nejlepší personalizovaný dárek s vlastním motivem. Získejte unikátní kousek, který vyjadřuje vaši kreativitu a osobnost. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *