Když zásilka spěchá, je kurýr k nezaplacení

Když zásilka spěchá, je kurýr k nezaplacení

Kurýrní služba Praha je oblíbenou formou doručování různých spěšných zásilek především místními firmami. Víte ale, že ji lze využít i soukromě, či si nechat zásilku poslat kurýrem mimo Prahu?

Takecars je levný kurýr pro firmy i soukromé osoby

Objednaný messenger Takecars dokáže doručit zásilku po Praze již od 98 Kč. Zásilkou může být cokoliv od klasického až po cenné psaní, různé dokumenty a balíky. Tyto služby vše využijete především ve firmě. Jenomže co když potřebujete pomoci s něčím dalším? 

Zapomněli jste si doma doklady nebo klíče? Kurýr Praha Takecars vám je přiveze. Vyzvedne dokonce vaše vstupenky, doručí dárky, odveze květiny.  Kurýrní služba vám dnes umí kurýra nabídnout téměř jako osobního asistenta. Vše nonstop.

Když zásilka spěchá, je kurýr k nezaplacení

Kurýrní služba Takecars se však neomezuje jenom hranicí města

Co když ale potřebujete řešit  doručení zásilky do jiného města, či vyzvednutí dokumentů z opačného koutu republiky? Pro Takecars to není žádný problém a postará se i o mimopražské zásilky. 

Hodil by se vám kurýr letecky? I to je možné. Vaše zásilky Takecars dopravuje letecky po celém světě, a to ve spolupráci s DHL.

Cena zajímá každého

Podívejte se, co vás bude messenger Praha, nebo zaslání do jiného města či státu stát. Na stránkách expresní kurýrní služby najdete standardní ceníky pro zásilky po Praze, v rámci ČR, SR, EU a jinde ve světě. Cenu zásilky zjistíte i poté, co vyplníte, odkud a kam ji doručujete. Objednání je velice snadné. Stačí zavolat. Možná je i online objednávka přes webový formulář. 

Nezapomeňte operátorovi nahlásit informace o své zásilce

Pokud máte zákaznické číslo, tak jej uveďte hned na začátku. Operátor po vás bude chtít adresu vyzvednutí i adresu doručení, včetně kontaktní osoby na obou stranách. Zeptá se vás též na rozměr zásilky. Společně se dohodnete na způsobu doručení – na požadované rychlosti i na tom, jakým způsobem bude zásilka vzhledem ke své velikosti, obsahu i požadované rychlosti doručena. Pro velké zásilky má Takecars k dispozici pick-up i dodávku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *