V Praze se dá sehnat elektrikář non stop

Elektrikář v Praze nonstop

Závady a nehody na elektroinstalaci si čas opravdu nevybírají. Bez proudu se můžete ocitnout klidně i o víkendu nebo v noci, tedy ve chvílích, kdy většina elektrikářů nepracuje. Komu v takové chvíli zavolat? V Praze naštěstí řešení existuje.

Přesně pro tyto případy byste si do telefonu měli uložit číslo na Elektro Elefant. Tato společnost sdružující šikovné elektrikáře má totiž nonstop pohotovostní havarijní službu pro Prahu a okolí.

Elektrikář nejen pro poruchy, ale i běžné elektro práce

Elektro profesionálové tu samozřejmě nejsou pouze pro chvíle nehod a krizových situací. Ano, dokážou zjistit, kde se stala chyba, a tu napravit. Zvládají ovšem i klasické revize elektrospotřebičů nebo hromosvodů, vyměňují jističe, zásuvky, vypínače i svítidla, zapojují elektrické spotřebiče. Jsou smluvními partnery PRE, ČEZ i Eon. Elektrikáři zaměstnaní v Elektro Elefant jsou skuteční profesionálové, pravidelně se účastní školení a přezkušování dovedností. Kromě toho mají k dispozici moderní technologické vybavení. Třeba taková termokamera dokáže rychle pomoci při hledání problému, což vám, jako zákazníkům, ve výsledku šetří čas i peníze.

Elektrikář v Praze nonstop

Pomoc nonstop do 90 minut

Elektrikář pohotovost non stop za vámi dorazí doopravdy kdykoliv, a to do 90 minut od zavolání, během denní doby ještě rychleji. Ať už vám jiskří zásuvky, bliká světlo nebo došlo k výpadku elektřiny pouze u vás, hned volejte. Pouštět se do oprav svépomocí, když navíc vůbec netušíte, v čem se skrývá problém, je nerozumné.

Havarijní služba je zpoplatněná hodinově, platíte také za dopravu po Praze. Za víkendy a svátky je 20% příplatek. Věřte však, že to je vám ve chvíli, kdy nefunguje elektřina, poměrně jedno. Peníze rádi obětujete a budete nadšení, že se vůbec najde někdo, kdo vám v takovou hodinu dokáže pomoci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *