Profesionální betonové podlahy pro vaše prostory

Betonové podlahy

Naše společnost KG Beton se specializuje na vytváření kvalitních betonových podlah, které přinášejí krásný vzhled a spolehlivou funkčnost. Nabízíme různé možnosti, včetně cementového potěru a hlazených cementových potěrů, které jsou vhodné pro administrativní části průmyslových budov nebo jiné prostory, kde je zapotřebí kvalitní a odolné podlahové řešení.

U nás CemFlow nehledejte

Naše práce nezahrnuje CemFlow, kde je betonová vrstva litá a uzavřená. Naopak naše betonové podlahy jsou pečlivě provedené a uzavírané finální krytinou nebo nátěrem, aby dosáhly maximálního estetického i funkčního potenciálu.

betonové podlahy pro vaše prostory

Administrativní místnosti i větší prostory

Naše služby jsou ideální pro administrativní místnosti s pochozím zatížením do 400 Kg/m2. Není nutné vysoké zatížení stroji, ale spíše požadavek na pevnost a odolnost pro denní provoz.

V případě potřeby nového betonu doporučujeme vždy vybourat minimální vrstvu 4 cm, aby byl zajištěn optimální výsledek. Poté je možné provést lepení dlažby nebo položení dřevěné podlahy, linolea a dalších podobných materiálů.

Jsme KG Beton, specialisté na betonové podlahy

Naše společnost nabízí odbornost a dlouholeté zkušenosti v oblasti betonových podlah. S pečlivostí a precizností přistupujeme ke každému projektu, abychom dosáhli optimálního výsledku, který splní vaše očekávání.

Naše služby zahrnují nejen samotnou instalaci betonových podlah, ale také komplexní poradenství ohledně vhodného řešení pro vaše konkrétní prostory. Během jednoho sezení vám vysvětlíme, jaký typ betonové podlahy je pro vaše potřeby nejvhodnější.

Důvěřujte nám při vytváření kvalitních betonových podlah pro vaše prostory v Praze. S našimi zkušenostmi a odborným přístupem zajistíme, že vaše podlaha bude nejen krásná, ale také trvanlivá a přizpůsobená vašim potřebám. Více se dozvíte na našich webových stránkách www.kgbeton.cz.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *