Přemýšlíte nad instalací fotovoltaiky? Víme, na koho se obrátit

FVE instalace fotovoltaiky

V dnešní nevyzpytatelné a ekonomicky nelehké době se stále více rodin začíná zaměřovat na vyhledávání dlouhodobých úspor. Největší efekt má v tomto případě dobře sestavená domácnost, která využívá moderní technologie. Alfou i omegou všeho jsou fotovoltaické panely. Jak na ně?

Desetitisíce korun ročně

Navzdory mnoha mylným názorům neinformovaných jedinců je dnes již velmi dobře známo, že správně vymyšlená solární elektrárna dokáže ušetřit průměrné rodině desítky tisíc korun ročně. Samozřejmě záleží na vaší celkové spotřebě a výkonu konkrétního řešení. Jedná se tak o investici, jež se vám bezpečně vrátí do několika let.

To platí jen v případě, kdy zvolíte profesionální systém od ověřených dodavatelů. Dobrým příkladem je třeba fotovoltaika Plzeň pod křídly známé společnosti Galimed. Ta od roku 2009 stihla nainstalovat stovky různých elektráren v rodinných domech, firmách i průmyslových halách po celé Evropě.

Instalace fotovoltaiky

Typický balíček služeb i dotace

Mezi nejběžnější varianty pro rodinné domy patří sestava o výkonu 10 kWp s ukládáním do baterií o kapacitě 10,65 kWh (případně i wallboxu 11 kW). V takovém případě máte nárok na dotaci ve výši až 245 000 (v některých krajích až 268 500 Kč). Velkou část roku přitom nebudete muset řešit svou spotřebu, ať už se chystáte provádět cokoliv.

Každý z nás má přirozeně trochu jiné představy i možnosti. Z toho důvodu vám odborníci ze společnosti Galimed rádi poskytnou úvodní nezávaznou konzultaci zcela zdarma. Během ní se pobavíte o spotřebě své domácnosti, necháte si zodpovědět všechny dotazy a vyslechnete si nejúspornější variantu pro vás. Poté si podáte ruce a do dvou měsíců bude hotovo. Jak na to? Mrkněte se na internetové stránky pod odkazem v první půlce článku a ihned získáte potřebné informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *