Jaké benefity nabízí Albert.cz?

Jaké benefity nabízí Albert.cz?

Obchod s potravinami už není pouze místem, kde nakoupíte něco k jídlu, zaplatíte a odejdete. Dnes se vám nabízí servis, jak chytře, šetrně a nápaditě naložit s jídlem. Jaké benefity vám nabízí například Albert.cz?

Albert.cz – skvělý akční leták

Obchod Albert určitě znáte. Právě ten vám nabízí spoustu benefitů. Například rozjel před pár měsíci rozvoz až k vám domů. Další devízou jsou určitě akce, tedy možnost získat zboží za zvýhodněné slevy. Můžete ušetřit třeba 75 %. Stačí sledovat každý akční leták, v němž najdete tipy na nový sortiment a právě i slevy. Letáky jsou i inspirací, vodítkem, když nevíte, co koupit. Přece jen si takto můžete seskládat ingredience na oběd a ještě za skvělé ceny. Přehledně se tak podíváte na to, co potřebujete a co Albert nabízí a nebudete poté trávit hodiny v obchodě. Volný čas pak využijete mnohem efektivněji.

Nové recepty

Albert.cz – vychytané recepty

Pokud nevíte, co budete vařit, nevadí. Na stránkách Albert.cz totiž najdete bohatý archiv receptů z oblíbeného Albert magazínu. To je časopis, který se kvalitou může rovnat klasickým food časopisům. Najdete v něm krásné fotky, profesionální recepty i rady expertů. Říkáte si, že by přišla vhod rajská omáčka? I takovou klasiku na stránkách najdete. Nebo vás honí mlsná? Tak si najděte na palačinky recept. Vyhledávač na stránkách je velmi přehledný. Stačí si vyhledat klíčové slovo, pokrm podle typu (snídaně, dezert, nápoj atd.), lze také listovat dle surovin (maso, zelenina atp.) nebo podle typu kuchyně (např. česká, italská, mexická).

Například ony palačinky najdete na stránkách Albert.cz v podobě sladké, slané i fit. Jak vidíte, i obchod s potravinami nabízí mnoho benefitů vzhledem k online verzi. Nemusíte trávit čas v obchodech, raději si udělejte online nákup potravin, mrkněte rovnou na webu na akce a ještě se inspirujte skvělými recepty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *