Dovolená Jeseníky je nejlepší volbou

Dovolená Jeseníky

Kam na dovolenou v době pandemie? Nejlepší volbou je pobyt v tuzemských horách. Moravské Jeseníky mají jistě co nabídnout. Za návštěvu stojí všechny přírodní krásy CHKO, do kterých zavítáte na turistických i cyklistických stezkách, v zimě na běžkách. Milovníci sjezdového lyžování a snowboardingu si přijdou na své. Oblíbíte si jedno z mnoha lyžařských středisek. Lyžování Jeseníky vás nikdy nezklame.

Hotel Kamzík pro relax i sport

Skvělou volbou k ubytování Jeseníky je hotel Kamzík. Leží v obci Karlov pod Pradědem v samotném srdci hor. Pro své hosty má rozsáhlé sportovní a relaxační zázemí včetně unikátního wellness centra, jehož venkovní část je umístěna přímo v lese. Zrelaxujete nejen tělo, ale i plíce, které načerpají zdejší čerstvý vzduch, které patří mezi lokality vyhovující kvalitou ovzduší pro konání ozdravných pobytů.
Wellness Jeseníky si nejvíce užijete v hotelu Kamzík. Venkovní i vnitřní sportovní zázemí nemá v okolí konkurenci. Vyžití zde najdete za každého počasí. Dovolená Jeseníky v hotelu Kamzík bude pro Vás i Vaše děti nezapomenutelným zážitkem v podobě odpočinku i velkého množství aktivit.

Wellness pobyty za skvělou cenu

Pokud hledáte zvýhodněné wellness balíčky, zjistíte, že v hotelu Kamzík najdete nejen skvělé wellness centrum, ale také širokou nabídku wellness pobytů, kdy je neomezené wellness samozřejmostí. Zahrnuty jsou také vstupy na sportoviště a v některých případech také all inclusive program s neomezenou konzumací nápojů. Oblíbené wellness pobyty na víkend nebo všední dny můžete také zakoupit online ve formě dárkového poukazu. Pobytový balíček na téma wellness jeseníky je oblíbený dárek, který určitě potěší. Prohlédněte si nabídku internetového obchodu https://www.hotelkamzik.cz/darkove-poukazy

Hotel Kamzík

Vydejte se na výlet

Hotel Kamzík v příjemné lokalitě Karlov pod Pradědem poskytuje ideální výchozí pozici na výlety po širokém okolí od návštěvy farmy, hradu až po Pradědovu galerii. Turistické trasy začínají přímo u hotelu. Naplánujte si výlet pro celou rodinu, vezměte sebou Vaše přátele, rezervujte si ubytování v hotelu Kamzík. Užijete si dovolenou, víkend nebo kratší pobyt v krásné přírodě přesně podle Vašich představ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *