Toužíte po originalitě? Nechte si udělat vlastní merch

Vlastní merch

Mít vlastní značku oblečení, trička, mikiny, čepice s logem či obrázkem, to není pouze výsada slavných lidí. Chcete propagovat svoji firmu? Nebo prostě jen toužíte mít něco, co nikdo jiný nemá? Zařiďte si vlastní brand, merch. Dobře si ale rozmyslete, kde si necháte takové kousky vyrobit.

Potisk triček na zakázku

V dnešní době sociálních sítí není složité vybudovat si vlastní jméno. Když získáte početnou základnu fandů, měli byste jim poskytnout ze sebe něco víc než jen vhled do vašeho života skrz Instagram. Pokud máte vlastní značku, tak se přímo nabízí nechat si udělat potisk triček, aby se váš brand dostal do podvědomí. Profesionální firmy vám na tričko, mikinu, čepici, šátek nebo kamkoli na jiný kus oděvu, natisknou logo, nápis či obrázek. Pokud se jedná o merch na zakázku, musíte poskytnout svým fandům kvalitu. Přemýšlejte o perfektním materiálu, který bude příjemný, určitě nesmí pouštět barvy. Potisk textilu nabízí kdekdo, zárukou oné kvality je ale nějaká nadstavba. Například ekologický tisk. Je šetrný k životnímu prostředí a výrobky v tomto duchu jsou příznivé i pro vaše tělo. Službu nabízí například sítotiskový ateliér MatesArt, kde pracují s eko technologiemi a poskytují vám textil z organické bavlny, FairTrade textil. Firemní textil vytváří s pomocí sítotisku na vodní bázi s certifikací GOTS.

vlastní merch

Fairtrade merch – sítotisk

Víte, proč je sítotisk kvalitní? Zajišťuje, že se barvy do tkaniny vpijí, a posléze tedy nepouští. Právě v MatesArt mají kvalitní potřeby pro sítotisk. Objednávky jsou přitom jednoduché. Stačí vybrat textil (barvu a střih) nebo si přinést vlastní. Dále dodáte obrázek či text. Nemáte své? Nevadí. Firma klidně překreslí logo do křivek či zajistí jiné grafické práce. Posléze vám vytvoří kalkulaci. Je to snadný proces. Můžete mít trička s vlastním potiskem, tašky, mikiny, polokošile, šátky, zástěry, tepláky apod. Je jen na vás, co bude vaši firmu, jméno nejlépe vystihovat. Vlastní potisk textilu je osobitou a finančně nenáročnou cestou propagace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *