Vydejte se s firmou Prefa na veletrh For Arch zdarma

V Praze v Letňanech aktuálně probíhá 30. mezinárodní stavební veletrh For Arch. Denně vás tam čekají spousty českých i zahraničních firem z oboru stavebnictví, a to od 10 do 18 hodin od úterý do pátku a od 10 do 17 hodin v sobotu. Díky společnosti Prefa se tam můžete podívat i zdarma.

For Arch je největší stavební veletrh v ČR. Každoročně přináší velkou porci novinek od výrobců, dodavatelů, řemeslníků, ale i investorů, developerů a dalších firem souvisejících se stavebnictvím. Představují se zde vrata, ploty, brány, stínicí technika, okna či střechy. Kromě stánků vystavovatelů zde můžete navštívit nejrůznější konference, semináře, workshopy, ukázky materiálů, výrobků a strojů apod.

prefa

Dostaňte se na veletrh zdarma

Standardní vstupné v předprodeji online stojí 150 korun, stejnou částku zaplatíte i za parkovné. Společnost Prefa ovšem umožňuje veřejnosti dostat se na veletrh zdarma. Na webu společnosti Prefa můžete vyplnit své kontaktní údaje, stát se hosty společnosti, a tak získat vstupenku zcela zdarma. Určitě se v takovém případě nezapomeňte stavit právě i u stánku Prefa, který najdete v hale č. 1, sektoru B. Jde o stánek s číslem 12.

Objevte kouzlo hliníkové střechy

Společnost Prefa nabízí fasádní systémy, odvodnění střech, protipovodňovou ochranu, solární montážní systém a další výrobky. Jejich specialitou je každopádně hliníková střecha, která je ekologická, velmi trvanlivá, lehká a dostupná v mnoha barevných provedeních. Na nátěr i materiál navíc poskytují 40letou záruku.
Nejen výhody hliníku bude společnost Prefa představovat na veletrhu For Arch. Přijďte se informovat obecně o možnostech střech a fasád. U jiných stánků pak načerpáte inspiraci na další zařízení domu. Veletrh je jako dělaný pro všechny, kdo rekonstruují, staví nebo o tom uvažují, a také pro nadšence do stavebnictví a lidi z oboru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *