Paletový kontejner využijete téměř v každém provozu

Paletový kontejner

Skládací paletové kontejnery mají bohaté využití. Uplatníte je napříč odvětvími – ve výrobnách, skladech, logistice, maloobchodu i velkoobchodu. Na základě jakých parametrů vybrat takový, jež bude plně vyhovovat vašim požadavkům? Čtěte dál!

V logistice a skladování v první řadě myslete na kvalitu. S kontejnerem se musí dobře manipulovat, při skladování nesmí zabírat zbytečně mnoho místa a samozřejmě nesmí činit žádné problémy při transportu. K tomu by měl být pevný a disponovat patřičnou nosností.

Pokud plasty, tak plně recyklovatelné

Kde takové kontejnery seženete? Například v portfoliu společnosti Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o, za níž nejenže stojí padesátiletá zkušenost v oboru, ale především trh zásobuje jedněmi z nekvalitnějších a plně recyklovatelných plastových obalů vůbec. Pokud tedy sháníte kvalitní obalový materiál a zároveň vám není cizí ekologické smýšlení, jste na správné adrese.

Široké spektrum obalového materiálu

V nabídce společnosti najdete široké spektrum obalového materiálu. Spolu s praktickými skládacími paletovými kontejnery, jejichž hlavní předností je, že je můžete skládat na sebe, čímž máte možnost maximálně využít skladovacích prostor, se jedná o pevné paletové kontejnery, IBC kontejnery a široké spektrum přepravek – skládací, stohovatelné, nápojové stejně jako plastové palety a vozíky.

Několik tun v kontejneru? Žádný problém!

Na výběr tak máte kontejnery různých rozměrů i nosností. Výjimkou nejsou ani kontejnery, jež pojmou i několikatunový náklad. Nosnost skládacího kontejneru Magnum Optimum je například neuvěřitelných 750 kilogramů. On sám přitom v závislosti na jeho objemu váží mezi čtyřiceti a padesáti kilogramy. Pro potřeby průmyslové výroby to jsou vlastnosti přímo k nezaplacení. Kontejnery je navíc možné stohovat, což usnadňuje jak jejich transport, tak i samotné skladování. Zkrátka ideální paletový kontejner v pravém slova smyslu, nemyslíte? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *