Rezervujte si termín – rekvalifikační kurzy Brno Orange Academy mají své termíny

Rekvalifikační kurzy Brno

Orange Academy pořádá rekvalifikační kurzy již 25 let. Za tuto dobu se u firmy rekvalifikovalo přes 15 000 lidí, kteří se rozhodli něco udělat se svým životem a posunout v profesním životě dál, nebo třeba začít zcela od začátku v jiném oboru.

Rekvalifikovat se u Orange Academy lze v mnoha oblastech

Oblíbenými jsou rekvalifikační kurzy podvojného účetnictví, mzdového účetnictví se základy personalistiky, personalistiky, daňové evidence (u jednoduchého účetnictví), účetnictví a daňová evidence, daňový specialista, asistentka/sekretářka i online marketing. Tyto oblasti patří mezi nejžádanější.

Aktuálně jsou pro Brno vypsány rekvalifikační kurzy se zahájením od dubna, května, srpna, října a listopadu 2020. Jde o rekvalifikační kurzy Brno, které probíhají v centru Brna na adrese Kudelova 8.

Ještě jste se nerozhodli, který si zvolíte?

Aktuálně je ve firmách obrovská poptávka po odbornících v oblasti personalistiky. Personalisty shání i samotné personální agentury jako své kolegy. Personalistika je navíc zajímavá oblast, ve které jsou nadprůměrné mzdy. Takže zvolit si právě tento směr rekvalifikace není vůbec špatným nápadem.

Druhou zajímavou oblastí je mzdové účetnictví se základy personalistiky. S touto rekvalifikací se uplatníte v celé řadě firem – menších, středních i větších. Pokud si přidáte i rekvalifikační kurz účetnictví (podvojného), budete mít perfektní znalosti důležité rovněž pro zahájení svého podnikání.

Kurzy s profi materiály i zkušenými lektory

V Orange Academy vás vždy do tajů konkrétní problematiky zavedou odborníci z dané oblasti. Mají zkušenosti z praxe a rádi se s vámi o ně podělí. K dispozici má Orange Academy vždy vlastní výukové materiály, které v kurzu obdržíte. Firma má též propracovaný systém e-learningu.

rekvalifikační kurzy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *