Levné a efektivní skladování? Řešením jsou regály na míru!

Regály pro efektivní skladování

Provozujete sklad? A regály na míru v něm už máte? Ty vám umožní využít skladovacích prostor do posledního krychlového centimetru! A za velmi slušný peníz!

V každém skladu musí vládnout pořádek. K tomu by měl být přehledný, bezpečný a především efektivní. Bez přehledného skladování se ovšem neobejdou jen logistická centra, výrobní linky a průmyslové haly, ale také řada domácností, zahrádkářů, automechaniků a domácích kutilů. I ti musí mít veškeré nářadí po ruce, ale především se jim musí do jejich dílny vejít. Regály na míru vše splňují na výbornou. Slouží velkým logistickým firmám stejně jako jednotlivcům.

Obraťte se na profesionály

Kvalitní, tedy masivní regály na míru s vysokou nosností, ať již policové, paletové, mobilní, konzolové stejně jako patrové sklady najdete v nabídce například společnosti Regalsistem, s.r.o., jež na českém i slovenském trhu působí přes dvě dekády. Po celou tuto dobu řadě dalších společností a firem umožňuje maximálně využívat jejich skladových prostor. A provozuje vlastní sklad o rozloze 1000 m². Ten je samozřejmě vzorovým příkladem, jak by takový ideální sklad měl vypadat.

Vycházejte ze svých potřeb

regály na míru je to v podstatě stejné jako s nábytkem na míru. Výrobce je vyrobí přímo na míru potřebám konkrétních skladovacích prostor. A navrhnout si je můžete sami. Je to jednodušší, než si myslíte!

skladové regály

Navrhněte si vlastní sklad!

Otevřete stránky společnosti (regalsistem.cz) a klikněte na záložku online návrhář. Do něj jednoduše zadáte parametry výrobku, tedy jeho výšku, délku a nosnost police, počet polic ve sloupci. Sloupce s policemi máte možnost dle svých potřeb a požadavků jednoduše přidávat i odstraňovat. Po zadání všech parametrů se vám na pravé straně hned zobrazí cena výrobku.

Ten si pak objednáte a v dohledné době budete moci skladovat. Nic složitého to není, že?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *