Nejlépe vybavené fitness v Ostravě? Víme, kde ho najdete!

Fitness Ostrava

Domníváte se, že je nejvyšší čas začít pracovat na vaší kondici? Shodit nějaký ten nadbytečný kilogram a zpevnit svaly? Poradíme vám, kde vám to půjde samo!

220 posilovacích a kardio strojů! 20 běhacích pásů, 6 veslovacích trenažerů a 40 dalších kardio strojů. Ono totiž nejde o to jen cvičit, ale především pohodlně cvičit. Nezdržovat se čekáním ve frontách a místo toho si zkrátka dávat do těla. Kde? V ostravském Fitparku (na internetu hledejte por odkazem fitko Ostrava) na žádný stroj čekat nebudete muset! Je jich tam totiž doopravdy hodně. A to nejenom strojů.

Skutečně špičkové fitness

K dispozici vám je i profesionální běžecká dráha. K tomu desítky metrů hrazd, 5 párů gymnastických kruhů, 7 šplhacích lan, 30 nakládacích olympijských os a desítky tun závaží v kotoučích a kettlebellech. Lépe vybavené fitness centrum byste po celé republice hledali jen stěží. Ve fitness centru Ostrava zkrátka myslí na všechny. Sportovce profesionální i tzv. sváteční.

Cvičte s radostí a chutí!

K tomu, aby se dostavily nějaké výsledky, ať již v podobě zpevněných svalů, ubrané tukové hmoty a snížené váhy, vás cvičení v první řadě musí bavit. Cvičte s radostí a chutí! Vyberte si proto sportovní aktivitu, která vás oslovuje.

fitness centrum_1

Chcete zpevnit?

Jde-li vám o zpevnění ochablého svalstva, začněte pravidelně chodit do posilovny. Alespoň ze začátku cvičte pod dohlede profesionálního trenéra, který vám vytvoří tréninkový plán na míru a názorně vám předvede, jak na posilovacích strojích dobře cvičit. Upozorňujeme na pojem „dobře“. Mějte na paměti, že špatným vykonáváním cviků si můžete i ublížit!

Fitbox, nebo heat?

Možností, jak posilovat, je ovšem mnohem víc. Další je například fitbox, kondiční cvičení kombinující kruhový a funkční trénink vykonávaný s vysokou intenzitou v předem daných časových intervalech (více informací o tomto cvičení naleznete pod odkazem fitbox Ostrava). Nebo spíše dáváte přednost skupinovým cvičením? I těch pro vás ve Fitparku připravili spoustu. Hitem současné doby je cvičení heat Ostrava vykonávané na běžeckém pásu Maxerrunner, na němž ujdete až šest tisíc kroků!

Už jste vyzkoušeli jógu?

Trápí vás problémy se zády? Chcete se zbavit stresu, zklidnit nervový systém, zvýšit svou flexibilitu a celkově zkoordinovat pohyby celého těla? Pak byste měli zavítat na hodinu jógy, která je odborníky vnímána jako nejlepší lék proti stresu. Rádi byste si jej naordinovali? Máte možnost! Jóga Ostravavás zpevní, uklidní, uvolní a pozastaví. Nenásilnou formou, kterou si zamilujete.

Aby vám bylo dobře na těle i na duši

Nezdráhejte se jednotlivé formy cvičení kombinovat. Jeden den se věnujte posilování, druhý den kondičnímu běhu, třetí den józe. Nebo jakýmkoliv jiným sportovním disciplínám. Uvidíte, že vám bude dobře nejenom na těle, ale i na duši!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *