Lepicí pásky jako praktická pomůcka i nosič marketingového sdělení

lepící pásky

Neplýtvejte ve firmě financemi. Pokud svým zákazníkům posíláte zboží, lepicí pásky vám jej pomohou kvalitně a bezpečně zabalit. A nejen to. Současně jsou nejlevnějším nosičem marketingového sdělení. Dejte si na ně vytisknout vlastní reklamu.

Ani pojištění zásilky nestačí

Pojištění zásilek je sice ochranou proti škodám při přepravě balíčků zákazníkům, ale nesmíme zapomínat, že máme povinnost zásilky především proti neautorizovanému otevření, nebo proti nechtěnému otevření se, pořádně zajistit. K tomu složí lepicí pásky na balíky. Vhodný sortiment pásek nabízí e-shop Pasky.cz. Firma má v sortimentu různé druhy lepicích pásek vhodné na lehké i středně těžké kartonové zásilky. Mimo to prodává a potiskuje i další typy pásky – především ohraničovací a vytyčovací pásky. V sortimentu nechybí textilní lepicí pásky a samolepicí etiky. Plus sortiment obalového materiálu.

Nechte si pásky potisknout

Páska je ideálním nosičem reklamy. Brand na pásce je reklamou zdarma. Ale páska může nést i konkrétní reklamní sdělení. Například informovat o nové adrese, novinkách v sortimentu, akčních cenách apod.

K dispozici jsou lepicí pásky s vrchním potiskem, se sendvičovým potiskem, potištěné papírové i PVC pásky, ale i potištěné ohraničovací a výstražné pásky, či potištěné perforované štítky a etikety. Firma je navíc schopna zajistit tisk na karton, takže potisk je možné udělat i přímo na kartonovou krabici.

lepící pásky

Dobré ceny, které znáte předem

Výhodou firmy je, že nabízí potisk pásek již od malých sérií a s velice rychlým dodáním. Volíte si různé parametry pásky i potisku. Barvu pásky, barvy tisku, šířku pásky, její tloušťku, návin, někdy i typ lepidla, samozřejmě materiál pásky. Vždy dopředu víte, kolik za zakázku zaplatíte. Dříve, než potisk pásek zadáte, si v online kalkulátoru spočtete, kolik vás to bude stát. Získáte tak zcela jasnou představu o nákladech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *