Jak ušetřit náklady na auto? Vyzkoušejte operativní leasing

auta na operativní leasing

Chcete pohodlně jezdit krásným novým automobilem, ale nechcete utratit tak vysokou částku za pořízení nového vozu. Láká vás ježdění bez starostí, kdy nemusíte řešit splatnost povinného ručení, servisní intervaly a další nezbytnosti pro majitele automobilů? Potom je pro vás tím správným řešením operativní leasing. Jak to funguje, hlavní výhody operativního leasingu a doporučení na společnost, kde si vozidlo před podpisem smlouvy vyzkoušíte, najdete uvnitř článku.

operativní leasing

Proč se rozhodnout pro operativní leasing?

Rozhodujete se mezi nákupem vlastního vozidla a operativním leasingem? Pokud jste připraveni na vysokou jednorázovou investici, chce se vám zařizovat všechny administrativní záležitosti spojené s vlastnictvím vozu, sjednávat povinné a havarijní pojištění a další, směle do nákupu auta. Ovšem v případě, kdy si chcete užívat moderní životní styl a jezdit v novém autě bez starostí, zvolte raději operativní leasing. Jedinou vaší starostí je výběr vhodného vozu a následná měsíční platba za leasing. V nabídkách najdete i varianty pokrývající servis, zimní pneumatiky a případnou možnost zapůjčení náhradního vozidla v případě havárie či poruchy.

Operativní leasing je výbornou variantou pro firmy, podnikatele, ale i běžné jednotlivce, kteří se nechtějí trápit starostmi s vozidlem, ale pouze si užívat jízdu v nejnovějším modelu auta.

Jaké vozy jsou k dispozici

Mezi vozidly na operativní leasing najdete nejrůznější značky a modely. V nabídkách hodně figurují obecně oblíbené vozy, jako například Volkswagen Passat či modely vozů značky Škoda.

operativní leasing

Testovací jízda před sjednáním leasingu

Pokud se rozhodnete pro operativní leasing, jde většinou o výběr auta, které budete využívat minimálně jeden rok. Mělo by vám tedy maximálně vyhovovat, což si můžete ověřit při zkušební jízdě. Snadno si otestujete, jestli je pro vás řízení konkrétního modelu vozu pohodlné, nebo raději sáhnete po jiné značce či typu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *