Dvířka pro zvířecí mazlíčky přináší svobodu i komfort

dvířka pro domácí mazlíčky

Pokud máte doma čtyřnohého mazlíčka, tak se pravděpodobně stále dokola trápíte s poškrábanými vchodovými dveřmi. Možná vás pak napadá otázka, zda by nebylo jednodušší nechat toho lotříka žít raději venku. Ale je to pro vašeho čtyřnohého kamaráda dobré? 

Život venku nebo v domě? Ideál je obojí

V případě, že jste se například ujali toulavé kočky, bude za venkovní ubytování pravděpodobně ráda, ale kamarádovi, zvyklému žít se svojí rodinou v domácnosti, by se venku moc nelíbilo. Je tedy nějaké šikovné řešení, které by uspokojilo jak vás tak i mazlíčka? Ano je! Jsou to průchodová dvířka. 

Ať už je to pejsek nebo kočička, oba s radostí ocení možnost svobodně odcházet a přicházet domů. Díky dvířkům se tedy nemusíte rozhodovat zda bude váš čtyřnohý přítel žít doma nebo raději venku. Je to pohodlné a elegantní řešení pro všechny zúčastněné. 

Už se nemusíte obávat nechtěných loužiček ani vás nebudou trápit poškrábané dveře. Kdykoli se budete vracet domů, najdete tam šťastného čtyřnohého kamaráda, kterému jste dali ten největší dar. Svobodné rozhodování, jestli vás bude vítat doma na kanapi nebo přímo u zahradní branky.

dvířka pro kočky

Jaká dvířka pořídit?

Vybírat budete nejenom podle druhu a velikosti miláčka, ale samozřejmě i podle ceny a funkčnosti. Dvířka pro kočky bývají svou velikostí vhodná i pro malé pejsky. Kudy projde kočka, tudy pohodlně proleze i psí kamarád s váhou do osmi  kilogramů. 

Dvířka pro psy jsou rozdělená do více velikostních kategorií, takže je možné zajistit svobodný pohyb pejskům různých rozměrů. Na výběr mají jak chovatelé německých ovčáků, labradorů, ohařů či dalších rozměrnějších psů,  tak i ti, co mají doma rozpustilé foxíky, pudlíky, bíglíky, ratlíky a jiná střední plemena. Jejich další výhoda je, že dobře poslouží pejskům i kočičkám. 

Koupit můžete jednoduchý mechanický průlez, ale i luxusní infra-red dvířka 

Ne, že by naši čtyřnozí miláčci byli nějak zaměřeni na high technologie, ale jistě jim uděláte radost, když pořídíte dvířka, která se budou otevírat sama, bez toho, aby do nich museli šťouchat hlavou. Speciální infra-red dvířka jsou pro vašeho miláčka něco jako osobní vrátný. Spolehlivě se otevírají v okamžiku, kdy kočička nebo pejsek k dvířkům přichází. Oproti těm mechanickým mají další výhodu, dovnitř i ven totiž pustí jen mazlíčka, který k tomu má vaše oprávnění. Nemusíte se tedy obávat, že by vás navštěvoval mlsný kocour nebo pes od sousedů.

Ať již pořídíte obyčejná mechanický průlez nebo dvířka se sofistikovanou technologií, vaši čtyřnozí kamarádi budou vždy nadšeni. Moderní dvířka zajišťují komfort nejenom domácím mazlíčkům, ale i jejich páníčkům. Inovativní řešení dvířek v zimě zamezuje tepelným ztrátám domu, a tak se zvýšeného účtu za teplo vůbec nemusíte obávat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *